Kickstarter #64: Prodlužte si den s 24hodinovými hodinami

Kampaň na Kickstarteru se právě rozběhla a autor už dávno vybral daleko víc peněz, než potřeboval. Tohle je hit, o který vás nemůžeme ochudit. Spousta z vás určitě ocení recept na to, jak přinutit čas plynout pomaleji a prodloužit si den.

Způsob, jak to dokázat, vymyslel Scott Thrift. Jeho projekt se jmenuje Today a jsou to 24hodinové hodiny. Jasně že fyzicky čas nenafouknou, to prostě nejde, ale změní způsob, jakým vidíte svůj den.

Hodiny s názvem Today mají jen jednu ručičku, která se za celý den otočí pouze jednou. Tím vás naplní pocitem, že máte víc času. Thrift tvrdí, že jemu pomohly ustálit spací návyky a uvědomit si, že každý den je darem.

Velmi dobře se mu podařilo vyjádřit barvy. Den je světle modrý, noc tmavě modrá a západ a východ slunce mají růžovou barvu. Prý se inspiroval pohledem, který se vám naskytne, když letíte nad mraky.

noon-midnight

Na hodinách nejsou žádná čísla

Hodiny se vyrábí ve třech různých variantách. Dvě velikosti se dělají jen z bambusu (2130 Kč, 2860 Kč), dražší volbou je ocel a sklo (3830 Kč).

steelandglass

Nejluxusnější varianta

A víte co? Scott Thrift už jednou s podobným nápadem uspěl. Není to dávno, co vymyslel hodiny The Present, jejichž ručička se otočí jednou za celý rok.

the-present

The Present

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru