Kickstarter #63: GeoOrbital, aneb jak vyrobit elektrokolo za 60 vteřin!

GeoOrbital je unikátní projekt, který z Vašeho obyčejného jízdního kola vytvoří elektrokolo. Veškeré kouzlo spočívá ve výměně předního kola, jehož součástí je motor a baterie. 

Kolo GeoOrbital jednoduše vytvoří elektrokolo z vašeho obyčejného jízdního kola, a to za pouhou minutu! K vytvoření elektrokola nepotřebujete kromě GeoOrbitalu – tedy kola s baterií a motorem – nic dalšího. Instalace je velice jednoduchá!

0aa2007d222c880f84b62d50cb706cca_original

GeoOrbital byl vyzkoušen na více než 100 druzích kol a je kompatibilní prakticky téměř s jakýmkoliv typem jízdních kol. GeoOrbital je k dispozici ve dvou velikostech, které pokrývají 95% všech dostupných velikostí.

f96dff7a9d7bc66a8fdb69a8131c83bc_original

Součástí GeoOrbital je 36V lithium-iontová baterie značky Panasonic, která umožňuje dojezd elektrokola až 80 km. Pokud si chcete pořídit tento unikátní produkt, díky kterému z vašeho obyčejného jízdního kola vytvoříte elektrokolo, můžete si pořídit jednu z prvních verzí přímo na Kickstarteru.

zdroj/foto: kickstarter

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru