Kickstarter #57: Sprosté omalovánky pro dospělé

Pamatujete, jak jste si jako malí vybarvovali omalovánky s Krtečkem? Prý by taková činnost byla dobrá i pro dospělé, uklidňuje to a pomáhá najít vnitřní klid. Jenže Krteček už je v pokročilém věku trochu nuda, a tak přišly přisprostlé omalovánky z Kickstarteru.

Britská umělkyně Sarah Bigwoodová v popisu na Kickstarteru tvrdí, že se v poslední době rozrostla nabídka omalovánek pro dospělé. Sama měla dvoje od jednoho malého francouzského nakladatelství. Pak ale přišla na to, že to není její styl.

photo-original

Nakonec vytvořila sadu 20 ručně malovaných nadávek na speciálním kvalitním papíru. Svázala je a vznikly omalovánky, které mají takový úspěch. Toužila po 100 librách, dostala jich přes 13 000 (téměř půl milionu korun).

a78da5a094429ba62d09aa0d7e0cb984_original

Myslíte, že by se vám při vybarvování takových slov ulevilo? Možná by to byl dobrý vánoční dárek. Každopádně teprve odstartovaly předobjednávky, první malíři budou mít své plátno doma v únoru.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru