Dnes vyšlo 15 článků

Kickstarter #56: Born Wild – tři matky vzaly malé děti do divočiny a točí film

Tři matky se rozhodly podělit se svými dětmi o lásku k přírodě, horolezectví, turistice a táboření. O této cestě chtějí tyto tři ženy natočit film, a proto projekt přihlásily na Kickstarter. Cílem tohoto dobrodružného filmu je ukázat lidem, že je stále možné vychovávat děti tak, aby měli dobrý vztah k přírodě.

Tři ženy se rozhodly, že se se svými dětmi vydají do divočiny. Ukázaly svým dětem, jak skvělé jsou cestování, horolezectví i táboření. Nyní chystají první díl filmu Born Wild, který bude plný tipů na přespání i přežití s dětmi v přírodě. Děti totiž tráví hodiny před TV nebo počítačem, stále více z nich je obézních a spotřeba léků na ADHD neustále přibývá. Možná, že potřebují pouze více pohybu a lásky k přírodě.  Na tento inspirující film se rozhodly získat finance na Kickstarteru.

three-moms-take-their-kids-on-epic-wilderness-adventures-7__880

Pokud tato skupinka matek získá finanční prostředky na štáb, grafiku, cestovní náklady,… film vznikne v roce 2016, a to najaře…

Three-Moms-Take-Their-Kids-On-Epic-Wilderness-Adventures5__880

Born Wild

Tato dokumentární série se bude zabývat důležitými otázkami týkajícími se nedostatkem přírody v našich životech, a to zejména v životech dnešní mládeže. V seriálu zazní i výsledky vědeckých výzkumů, které se zabývají dopady nedostatku přírody. Bude zde kladen důraz výhody propojení přírody a člověka.

Three-moms-take-their-kids-on-epic-wilderness-adventures3__880

three-moms-take-their-kids-on-epic-wilderness-adventures-6__880

Druhý epizoda bude sledovat dobrodružství třígenerační rodiny v Wyoming’s Wind River Mountains a její předávání vztahu k přírodě svým dětem. Třetí epizoda se pak bude věnovat aljašské rodině, která se snaží podporovat své děti v pozitivním vztahu k přírodě.

three-moms-take-their-kids-on-epic-wilderness-adventures-10__880

Three-moms-take-their-kids-on-epic-wilderness-adventures2__880

three-moms-take-their-kids-on-epic-wilderness-adventures-14__880

Webové stránky

K projektu Born Wild vznikly také webové stránky, kde je představen projekt, tým, který na něm pracuje, jednotlivé epizody i tři matky, které se rozhodly pro tento krok. Projekt můžete podpořit na Kickstarteru.

Zdroj/foto: kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru