Dnes vyšlo 1 článků

Kickstarter #55: Pillow Talk vysílá tlukot srdce vašemu partnerovi

Každý, kdo má partnera či partnerku, s ním nebo s ní každou noc vede rozhovory beze slov. Povídají si vaše srdce. Když jste k sobě přitulení, cítíte uklidňující tlukot. No jo. Jenže co když si na to zvyknete a pak náhle musíte daleko od své lásky?

Přesně tento problém má řešit Pillow Talk. Produkt je určený lidem, kteří prožívají těžký vztah na dálku, a doufá, že pomůže překlenout tu vzdálenost. Umožňuje vám totiž cítit přítomnost vašeho partnera prostřednictvím srdečního tepu demonstrovaného reproduktorem.

naramek

Náramek patří na ruku, reproduktor pod polštář

Jak to funguje?

Na svůj telefon s Androidem nebo iOS si nainstalujete aplikaci a spárujete se se svým přítelem. Když jdete spát, nasadíte si s přítelem/přítelkyní náramky, které snímají srdeční tep. Někam k polštáři umístíte reproduktor, který vám přehrává tep toho druhého. Zvuk si můžete zapojit i do sluchátek.

app

Přes aplikaci se spojíte se svým protějškem.

Přestože byl původně vytvořen pro páry, ideální by mohl být i pro rodiče, kteří jsou daleko od domova a chtějí cítit přítomnost svých dětí. Zakladatelka Pillow Talk, Joanna Montgomery, si myslí, že text a video chaty na dálku prostě nestačí.

„Jsem tak nadšená, že bude Pillow Talk konečně k dispozici. Můj manžel pracuje na obchodních lodích, půl roku je vždy pryč. Naše jediná komunikace probíhá prostřednictvím e-mailu, takže tenhle nápad se mi líbí. Mohli bychom se cítit více propojení,“ popisuje například jedna žena.

56a3b657df9e206b3d4de3f2b49d4ff0_original

Pillow Talk je dostupný v červené a modré barvě, je z měkké tkaniny.

Každopádně projekt se snaží na Kickstarteru vybrat 75 000 liber, a přestože do konce kampaně zbývá už jen šest dní, pořád chybí téměř 25 000.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru