Kickstarter #52: Pixelio přemění váš mobilní telefon na moderní a snadno použitelný 3D skener

Pixelio je inovativní, moderní a snadno použitelný 3D skener, který může použít úplně každý. Tento skener nejvíce využijí prodejci na aukčních portálech, bloggeři, vloggeři, architekti či realitní pracovníci. Skener umožňuje rychlé pořízení 360° kvalitních fotografií, které můžete uložit do souboru mp4 nebo GIF.

Inteligentní 3D tým vytvořil zařízení, které vyplní veškeré mezery v technologiích. Tým chtěl také navíc přidat několik jednoduchých a chytrých funkcí a to splnil.

Pixelio vám představí novou dimenzi 3D fotografií

S tímto skenerem můžete skenovat high-tech prvky za rozumnou cenu. Stačit vám k tomu bude klasický smartphone nebo GoPro kamera.

photo-original

Tento skener je vhodný úplně pro každého!

Skener je navržen tak, aby byl cenově dostupný úplně pro všechny. Skener by měl uspokojit i ty nejnáročnější fotografy a uživatele 3D tiskárny. Jediná chyba kterou skener má, je ta, že nemá vlastní optiku. To ale vůbec nevadí, protože v tomhle případě vám bude stačit fotoaparát na mobilním telefonu. Spolu s aplikací 123D Catch uděláte ty nejlepší fotografie. Tento skener využijí například:

  • Prodejci na eBayi či jiných aukčních stránkách
  • Bloggeři a vloggeři
  • Grafici
  • Realitní pracovníci
  • Architekti
  • Turisti, kteří chtějí nejpovedenější panoramatické snímky

stažený soubor

Skener Pixelio dokáže pořídit i fantastické panoramata

Skener Pixelio dokáže také pořídit fantastické panoramata. Panoramata pořízené Pixelio skenerem se vyznačují s přesným a stabilním obrazem a vysokým rozlišením. K uspokojení i těch nejnáročnějších potřeb fotografů Pixelio umožňuje nastavit intervaly, rychlost pohybu ramene a mnoho dalších parametrů.

513f25f3a142cd024cfe8020af62da1d_original (1)

Pokud se vám tento projekt líbí, můžete ho podpořit na stránkách Kickstarteru.

Zdroj: Kickstarter

Komentáře

Nahoru