Dnes vyšlo 1 článků

Kickstarter #50: Konečně rychlé a bezpečné nabíjení

Své chytré telefony využíváme čím dál více, ale přitom vydrží čím dál méně. Když mobil celý den aktivně využíváte, procenta baterie mizí rychle. Neustále musíte myslet na to, abyste s sebou měli správný kabel, hledat zásuvku nebo nosit powerbanku. Všechno je to komplikované. A proto na Kickstarteru běží kampaň na chytrý nabíjecí kabel LiteWire.

Kabel LiteWire ocení všichni, které nebaví s sebou nosit dlouhé kabely, co se zamotávají, a ještě neustále rozlišovat, zda drží v ruce svůj nabíjecí kabel k tabletu s Androidem nebo iPhonu.

LiteWire-09

V čem je LiteWire tak unikátní?

Možná jste si už sami všimli, že na Kickstarteru běželo několik kampaní na různé chytré nabíjecí kabely. Každý z nich měl svou výhodu, LiteWire jich má několik.

  • Kombinuje microUSB a Lightning konektor. Díky tomu je kompatibilní s většinou mobilů s iOS, Androidem, Windows a BlackBerry.
  • Oproti standardním nabíjecím kabelům váš mobil dobije asi 2x rychleji.
  • Blokuje přenos dat, takže když si budete nabíjet mobil někde na veřejném místě, nehrozí, že si z vašeho mobilu někdo vytáhne soukromá data.
  • Kabel schováte do ochranného obalu, který vydrží extrémní podmínky, takže jej bez obav můžete nosit na klíčích, které máte většinou vždy s sebou.

LiteWire-07

„Mysleli jsme na každý detail, abychom zajistili, že LiteWire umožní rychlejší, bezpečnější a výhodnější nabíjení na cestách,“ popsal Aron Tolentino, zakladatel a prezident. „Když jsme měřili rychlost nabíjení na různých telefonech a zdrojích energie, v šesti z osmi případů byl LiteWire minimálně 2x rychlejší než originální kabel.“

Tým expertů z Kanady, USA, Japonska, Bulharska, Bosny a Číny pracoval na LiteWire zhruba 9 měsíců. Kampaň na Kickstarteru odstartovala teprve nedávno, přesto už LiteWire nasbíral více než čtvrtinu z požadované částky 20 000 dolarů. Dostupný je v pěti barevných provedeních za cenu 11 dolarů (čím více jich koupíte, tím budou levnější) a k dispozici bude v dubnu.

LiteWire-01

Komentáře

Nahoru