Dnes vyšlo 15 článků

Kickstarter #49: Chybí vám cvakání psacího stroje?

Toužíte se vydat zpět v čase a poslouchat při psaní zase to nervy drásající cvakání kláves psacího stroje? Máme pro vás trochu snadnější a levnější řešení než snažit se sestavit stroj času. Pomůže speciální klávesnice Qwerkywriter.

Jedná se o klávesnici, kterou přes bluetooth nebo USB připojíte nejen k počítači, ale také k tabletu nebo telefonu (spolupracuje s Windows, Androidem, iMacem, iOS). Má kulaté klávesy a celkově se vzhledem dost blíží starým psacím strojům. Hlavním lákadlem je, že klávesy při každém zmáčknutí opravdu klapou.

kalvesnice

Nechybí ani tradiční páka, kterou jste se před desítkami let posouvali na další řádek! U této klávesnice jí ovšem můžete naprogramovat různé funkce.

klavesnice2

Qwerkywriter unguje na baterii, která vydrží až tři měsíce, je vyrobená z hliníku a s 84 klávesami má rozměry 32 x 19 x 9 cm. Jen ta váha je trochu horší. Ale berte to tak, že 1,35 kg je pořád méně než váha psacího stroje.

klavesnice3

Klávesnice Qwerkywriter sbírala v červenci peníze v kampani na Kickstarteru a lidem se nápad líbil. V současné době se pracuje na odesílání prvních objednávek. Jeden exemplář tohoto unikátu vás přijde na 8 tisíc korun.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru