Kickstarter #33: Moderní laserová žiletka 21. století

 Je potřeba jít s dobou a nová doba přece vyžaduje modernější produkty! Na první pohled žiletka vypadá jako každá jiná. Žiletka je poháněna laserem, díky kterému už nebude hrozit žádné pořezání. Po vyzkoušení této nové žiletky už nebudete chtít žádnou jinou.

Už bylo potřeba udělat krok vpřed. V USA je ročně vyhozeno zhruba 2 miliardy holicích strojků a náhradních hlavic na žiletky. Vzhledem k bezpečnosti, by žiletky neměly být vyhazovány do obyčejného koše. Proto se Morgan Gustavsson & Paul Binun rozhodli přijít s něčím šetrnějším a mnohem modernějším. Jedná se o laserovou žiletku Skarp Lazor.

221

Design žiletek byl navržen tak, aby byl něčím odlišný

Design byl pro výrobce velmi důležitý. Chtěli něco známého, ale přesto úplně jiného. Společně s designéry tvořili na 3D tiskárně prototypy. Postupem času vytvořili něco, o čem byli přesvědčeni, že se zalíbí úplně každému. Žiletka je velmi kvalitní a je vyrobena z hliníků.skarp

S žiletkou Skarp Raroz ušetříte také vodu!

Mnoho zemí na světě se potýká s vysokou cenou vody. Žiletka Skarp Raroz byla navržena tak, že při jejim použití nebudete potřebovat žádnou vodu. A to se přece vyplatí.

Jak vlastně žiletka Skarp Razor funguje?

Po letech výzkumu a vývoje vědci objevili ve vlasech chromofor. Chromofory jsou částice, které pohlcují určité vlnové délky světla. Světlo vycházející z žiletky tedy pečlivě a bezbolestně odstraní všechny chloupky.

d51b166fd7866c1d0dcf81c9935ae913_original

 

Pokud se vám tento projekt líbí, podpořte ho na stránkách Kickstarteru.

Zdroj: Kickstarter

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru