Kickstarter #29: Bezdrátové reproduktory pro všechny Star Wars fanoušky

Bezdrátové reproduktory, které jednoduše spárujete pomocí funkce Bluetooth. Reproduktory jsou nejvyšší kvality a ve tvaru dvou nejoblíbenějších postaviček ze Star Wars. O jaké postavičky se jedná? No přece o postavičku C-3PO a Stormtrooper!

Patříte mezi milovníky Star Wars? Tento projekt je vytvořen přesně pro vás! Krásné a designově propracované reproduktory budou skvělým doplňkem do vaší domácnosti. Reproduktory jsou bezdrátové a dají se snadno spárovat pomocí funkce Bluetooth s vaším smartphonem či tabletem.

S těmito reproduktory budete mít pocit, že máte doma skutečné postavičky ze Star Wars!

Maska Stormtrooper se skládá ze 48 různých komponentů, a tak můžeme říct, že veškeré detaily vypadají opravdu skutečně. Obě masky jsou vytvořeny z kvalitního materiálu, takže budete mít pocit, že v pokoji máte skutečného Stormtroopera a C-3PO. Jak si můžete všimnout, reproduktory mají také větrací otvory.

strm

Stormtrooper

cccc

C-3PO

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejde pouze o design. Reproduktory mají vysoce kvalitní zvuk, díky kterému přehrajete úplně cokoliv v maximální kvalitě. Reproduktory zahrnují systém 2.1, který kombinuje stereo zvuk se subwooferem, který nabízí opravdu úžasné a silné basy. Basy jsou dostatečně silné a jsou dokonce hlasitější než Wookiee bojový pokřik.

Technické parametry:

  • Výstupní reproduktory 3Q x 2 – 32 mm 4 ᘯ
  • Výstupní subwoofer 15W – 102 mm 2.3 ᘯ
  • Frekvenční odezva 20 Hz – 20 KHz
  • DC vstup 9V; 2,5 h
  • Baterie 8.4 V, 2200 mAh
  • Doba baterie 4-5 hodin
  • Doba nabíjení baterie 2-3 hodiny
  • Bluetooth verze CSR 4.0

reproduktory

Reproduktory budou dodávány ve speciální sběratelské krabici

Tvůrci reproduktorů také získali souhlas Lucasfilmu a Disneyho. Tyto reproduktory budou oficiálně licencované. Reproduktory budou doručovány ve speciální sběratelské krabici, která je vyhrazena pouze pro ty nejlepší Star Wars produkty.

Sběratelská krabice obsahuje Star Wars reproduktor, přenosnou tašku na reproduktor, čistící hadřík, připojovací adaptér, AUX kabel a uživatelský manuál.

krabice

Jsme tým, který má už mnoholeté zkušenosti

Jsme fanoušci hvězdných válek. Jsme sound-nadšenci. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti oficiálně licencovaného zboží. Vytvářeli jsme různé sběratelské samolepky a karty.

tym

Pokud se vám tento projekt líbí, můžete ho podpořit na stránkách Kickstarteru.

Zdroj: Kickstarter

Komentáře

Nahoru