Kickstarter #27: BatBand – Sluchátka, s kterýma budete vnímat i svět kolem vás

Sluchátka BatBand jsou další skvělou vychytávkou! Díky těmto sluchátkům budete moct poslouchat hudbu, přijímat hovory a zároveň být v kontaktu s okolním světem. 

Sluchátka fungují na principu zvukových vln. Zvukové vlny jsou přenášeny na frekvenci, která je prováděna prostřednictvím kostní lebky. BatBand obsahuje 3 převodníky emitující zvukové vlny, které se dotýkají podél celé hlavy (2 se nachází na spánkové kosti a jeden v zadní části hlavy na týlní kosti).

bat

 

Jak správně používat BatBand

BatBand je velmi pohodlná věcička, protože je koncipována pro každodenní použití. Tento přístroj se používá velmi jednoduše, stačí ho umístit kolem zadní části hlavy. Poté co budete mít tento přístroj nasazený, stačí ho pomocí Bluetooth spárovat s mobilním telefonem. BatBand nevyžaduje žádný software nebo aktualizace. Díky dotykových senzorů, budete moct ovládat zvuk, volat nebo přijímat hovory úplně jednoduše.

pan

Maximální pohodlí po celou dobu nošení

Vnější rám je vyrobený z pružné oceli, která zajistí dobrou přilnavost kolem zadní části hlavy. Polstrovaná podšívka zaručí maximální pohodlí a minimální únik zvuku.

ffff

Několikanásobné využití

Díky dvěma integrovaným dotykovým senzorům  budete moct BatBand ovládat kdekoliv a kdykoliv pomocí řady intuitivních gest.  S BatBand budete moct telefonovat po cestě do práce, sportovat, poslouchat hudbu, telefonovat přes Skype a plno dalších.

f99907481a3019179ad1df32e9f6d9c1_originalTechnické specifikace

  • Bluetooth min. verze 2.1
  • 6 hodin playbacku / 8 hodin konverzací
  • 2x 300 mah baterie
  • 1 tlačítko na spárování, začátek / konec hovoru, začátek / konec skladby
  • 1 panel na zvýšení a snížení hlasitosti
  • mikrofon
  • micro USB
  • Frekvence 300 – 19 000 Hz

tech

Kdo jsme?

Jsme vášnivá skupina návrhářů, které baví pozorovat každodenní život a stále vymýšlet nové funkční věci pro ostatní lidi.

Před dvěma lety Key a Ali přemýšleli nad tím, jak udělat hudbu ještě lepší. Nechali se inspirovat netopýry, delfíny a začali snít o novém způsobu, jak poslouchat hudbu, ve kterém by zároveň bylo možné poslouchat i lidi ve svém okolí.

Pokud se vám tento projekt líbí, můžete ho podpořit na stránkách Kickstarteru.

Zdroj: Kickstarter

Komentáře

Nahoru