Kickstarter #18: Hub+ řeší nedostatek portů na novém MacBooku

Nový MacBook je úžasný – zase o něco tenčí, hezčí, s lepší výdrží baterie. Jenže má jednu velkou nevýhodu. Má jen jeden USB-C port, takže spousta lidí řeší otázku, jak připojit externí monitor a jiná zařízení. A proto na Kickstarteru přišel Hub+, rozbočovač pro nový MacBook.

Hub+ je šikovné zařízení, které poskytuje 5 USB portů (2x USB-C a 3x USB-A 3.0), zabudovanou čtečku paměťových karet a mini DisplayPort pro připojení monitoru. Kromě toho je v malém zařízení i baterie, takže poslouží jako externí nabíječka pro váš telefon. Je vyrobené ze slitiny hliníku a dostupné ve zlaté nebo stříbrné, aby vám ladilo s MacBookem.

nonda-hub

Nabízí 5 USB portů, mini DisplayPort pro připojení monitoru a čtečku paměťových karet

nonda-hub

Designově skvěle ladí s MacBookem

nonda-hub-macbook-hub

Díky vestavěné baterii dobije váš mobil

nonda-hub-macbook-hub-design

Skvěle se vejde do kapsy

Váží pouhých 99 g, je menší než váš telefon (122 x 39 x 8,5 mm) a na Kickstarteru je o něj velký zájem. Jeho tvůrci potřebovali 35 000 dolarů, nakonec jich získali 800 000. Během srpna by první zájemci mohli mít svůj Hub+ doma.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru