Dnes vyšlo 15 článků

Kickstarter #16: BUHEL SG05 – sluneční brýle a sluchátka v jednom

Kickstarter #16: BUHEL SG05  – sluneční brýle a sluchátka v jednom

BUHEL SG05 jsou brýle, které komunikují pomocí technologie Bluetooth se všemi smartphony a dalšími elektronickými zařízeními jako jsou tablety, mp3 přehrávače nebo GPS systémy. Tento projekt, který se objevil na Kickstarteru v březnu již od příznivců získal více než 96 tisíc dolarů.

BUHEL SG05, sluneční brýle a sluchátka v jednom, vznikly na základě prvotního snu vytvářet zajímavé výrobky, které zkvalitní život zákazníků a umožní jim svůj volný čas trávit mnohem příjemnějším způsobem. Tyto brýle umožňují poslouchat díky speciální technologii hudbu z libovolného zdroje nebo dokonce handsfree komunikaci.  Mimo jiné absencí sluchátek jsou SG05 bezpečnější.

afa714e42ef318528e5026df1cfa39f7_large

Různé typy skel pro různé příležitosti

Balení SG05 Premium obsahuje 4 typy skel, a to duhově zbarvené, kouřově šedé, čiré a polarizované. Vyměnit skla si dle výrobců budou zákazníci schopni vyměnit za pouhých 10 sekund. Výrobci se rozhodli nabízet tato čtyři skla v rámci balení, aby zákazníci mohli využít brýle v různých situacích i prostředích a zároveň mohli měnit styl.

Je možné si pořídit také balíček Tactical, ve kterém jsou kromě čtyř typů skel nabízeny tři další. Jedná se o skla pokročilého designu i materiálů. Je možné je měnit na denní a noční. Dalšími výhodami BUHEL SG05 je kompatibilita se systémy Android, Windows a iPhone, voděodolnost a skla odolná proti škrábnutí.

zdroj/foto: kickstarter.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru