Dnes vyšlo 15 článků

Kickstarter #13: Next – Perfektní klávesnice pro iPhone

Nevyhovuje vám integrovaná klávesnice u iPhonu? Stále se vám nedaří najít tu pravou, která by splnila všechna vaše očekávání? Na Kickstarteru běží projekt Next Keyboard a myslím si, že právě tato klávesnice splní všechna vaše očekávání.

Sami vývojáři o Next Keyboard klávesnici říkají, že klade větší důraz na dosah prstů se super rychlou editací, prediktivní vkládání dat, okamžité emotikony, nebo krásné motivy zapadající do prostředí iOS7/8.

Klávesnici využívají miliony lidí po celém světe a ztvárněna byla díky samotnému Applu a populárních médiích jako jsou The New York Times, TechCrunch, The Next Web, MacWordl aj.

photo-1024x768

Proč vytvořit novou klávesnici?

Vývojáři  strávili spoustu času psaním na iPhonech, ale chtěli to udělat lepší. Mnohem lepší. Zamyslete se:

  • musí být rychlejší cesta, jak psát na vašem iPhonu
  • jednodušší cesta, jak psát jednou rukou
  • mohla by zde být mnohem jednodušší cesta, jak se pohybovat s kurzorem v textovém poli
  • nikdy nevíte, jestli píšete velká nebo malá písmena
  • emotikony je vždy obtížné najít
  • proč si nemůžu klávesnici udělat podle sebe? chybí témata
  • a proč jsou nejlépe prodávající klávesnice Androidí repliky?

Rozhodli jsme se vytvořit perfektní klávesnici

Protože pro nás iPhone není jenom obyčejnou klávesnicí, je to způsob, jak se spojit s přáteli, rodinou, kolegy a rychle se měnícím okolním světem. Náš tým věří, že klávesnice mají mnoho nevyužitého potenciálů, proto jsme vytváříme vaši další klávesnici pro iPhone.

Co klávesnice Next Keyboard dovede

1) Chytrý kurzor = rychlé editování

Také přemísťování kurzoru dělá potíže? Tak se s tím můžete rozloučit, díky funkci Quick Cursor Swipe. Díky této funkci můžete jednoduše přejet prstem po mezerníku a kurzor se objeví přesně tam, kde ho chcete mít.

a7d97b5baeae70d262a56330ca3f115b_large

2) Emotikony hned po ruce

Emotikony dokážou rozšířit hranici našich pocitů. Někdy tomu samotný text nestačí.  Proto jsme se snažili emotikony dát co nejlépe po ruce.

c2ed2f91a439d06b8d7c5fd4e99deeff_large

 

3) Předpověď slov

Napište méně, řeknete více. S naší předpovědí slov, se snažíme předpovědět, co právě budete chtít napsat. Dalo by se říct, že naše klávesnice čte vaši mysl.

c2ed2f91a439d06b8d7c5fd4e99deeff_large

4) Návrhy emotikon

V době, kdy chcete najít ten správný emotikon, abyste popsali, jak se cítíte jsme pro vás vytvořili funkci navrhování emotikon. Pod daným napsaným pocitem se zobrazí volba správné emotikony, sedící k pocitu.

c2ed2f91a439d06b8d7c5fd4e99deeff_large

5) Funkce Swipe to type

Chcete psát rychleji, ale nechcete položit kávu, kterou držíte v druhé ruce? Nebo snad máte iPhone 6 Plus? Žádné starosti, i na to jsme mysleli. Psaní jednou rukou, rychle, bezchybně.

c2ed2f91a439d06b8d7c5fd4e99deeff_large

6) Malé nebo velké písmeno? Problém vyřešen.

Už se vám nestane, že nebudete vědět, jestli píšete zrovna malá nebo velká písmena. Klávesnice vám to napoví. Jeden klik, jedno velké písmeno, dvojklik, všechna velká.

c2ed2f91a439d06b8d7c5fd4e99deeff_large

7) Přizpůsobte si vzhled podle svého

Chcete klávesnici, která vypadá a cítí se stejně, tak jako vy? Tak se přepněte z šedé do veselejší barvy!

c2ed2f91a439d06b8d7c5fd4e99deeff_large

8) Rychlý přístup k číslům a interpunkčním znaménkům

Jednoduchým kliknutím, podržením a táhnutím můžete přepínat mezi čísly a písmeny.

c2ed2f91a439d06b8d7c5fd4e99deeff_large

9) Automatické opravy

Někdy je tato funkce spíše automatické pokažení textu. Next Keyboard se učí, jak píšete, takže do budoucna máte svou zprávu hned napoprvé napsanou.

10) Unikátní zvuky klávesnice

Ne každé tlačítko je stejné, tak proč by měli všechny mít stejný zvuk? S Next Keyboard můžete slyšet u každé klávesy unikátní zvuky.

11) 100 % soukromé a bezpečné

Neshromažďujeme data. Raději prodáme skvělý produkt, který lidé očekávají!

 Náš příběh

Máme rádi své iPhony stejně tak, jako vy. Proto jsme se rozhodli s pár přáteli založit studio Tiny Hearts. Chtěli jsme si budovat kariéru a díky naší vášni pro tvorbu aplikací se nám to zatím daří. Další fajn věcí je, že naši rodiče nám přestali říkat, ať si najdeme práci. Říká jeden z autorů Next Keyboard.

Dostali jsme se rychle do popředí na scéně aplikací. Vyrobili jsme některé skvělé aplikace, získali několik ocenění a dokonce jsme udělali aplikaci, která vystupovala v Apple reklamě. Tento moment nás vyzývá, aby jsme do našich projektů vynaložili ještě více úsilí.

Moc dobře víme, že všichni chtějí  dokonalou iOS klávesnici. My se tento problém snažíme vyřešit. Ale zároveň chceme, abyste vy byli součástí celého procesu. Tak jsme vytvořili vlastní komunitu na Reddit, Product Hunt nebo Designer News. Také jsme uspořádali nějaké workshopy a rozhovory, aby se uživatelé ujistili, že vytváříme něco, co lidé opravdu chtějí. To co přišlo potom, bylo 7 měsíců kódování, projektování, testování a to vše na základě získání zpětné vazby.

Teď jsme hrdí na to, že to je za dveřmi. S lidmi, kteří nás podporují, můžeme konečně dostat Next Keyboard na App Store a do vašich rukou. Jak jednou velký Kapitán Planet řekl:”Moc je vaše.”

Komentáře

Nahoru