Kickstarter #11: Dillenger – elektrické kolo za velice nízkou cenu

Elektrická kola jsou poslední dobou velmi žádaná. Jsou zábavná, šetrná k životnímu prostředí, a jízda na nich je velmi pohodlná. Je tu ale veliký problém, a to je jejich cena. Průměrná cena za takové elektrické kolo se pohybuje kolem částky, která je vyšší než 1700 dolarů, což je někdy mnohem vyšší cena než kdybyste si pořídili starší automobil. Společnost Dillenger se rozhodla vyrábět kvalitní elektrická kola za mnohem nižší cenu.

Společnost Dillenger přišla na způsob, jak vyrábět elektrická kola, která mají stejně skvělé vlastnosti i kvalitu, jako ta, která jsou běžně prodávána dnes, ale za mnohem nižší pořizovací cenu. Investovala totiž do nových konstrukčních i výrobních technologií. Takové kolo si pak budou moci spotřebitelé koupit za méně než čtvrtinovou cenu, a to cca 400 dolarů.

7e61b0d6bf5e5ad70cc5389142975510_large

Vlastnosti a vybavení

Kolo by mělo vážit 28 kg a jet rychlostí až 20 km/h. Součástí budou dobíjecí baterie přizpůsobené konkrétní zemi kupujícího a kolo bude dodáváno sestavené z 95%. Bude pouze potřeba připevnit pedály a sedačku. Kolo je vybaveno předními a zadními blatníky a má skládací řídítka i rám. Výrobci plánují, že by toto kolo mohlo být v prodeji již od února 2015.

zdroj: kickstarter.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru