Dnes vyšlo 15 článků

Kickstarter #10: Nemůžete se rozhodnout, co si vzít na sebe?

Kickstarter #10: Nemůžete se rozhodnout, co si vzít na sebe?

Nemůžete se rozhodnout, co si dneska vezmete na sebe? Máte připravené dva outfity nebo se rozmýšlíte nad dvěma tričky? Stojíte v kabince obchodu a fakt nevíte, které z těch dvou šatů si koupit, protože oboje vám krásně sedí? Přichází aplikace Steyelr, která by všechna tato dilema měla vyřešit.

Občas prostě potřebujete slyšet názor někoho druhého. Jiní lidé se mohou v módě vyznat líp a navíc, když se budete líbit ostatním, budete se ve svém oblečení cítit lépe. Taky ušetříte čas, který byste strávili rozhodováním.

Jak to funguje?

Stačí, když vyfotíte fotky a nahrajete je do aplikace. Mohou být dvě, když si nevíte rady, co vybrat, nebo jen jedna, když nevíte, jestli v něčem vypadáte dobře.

Můžete k nim přidat nějaký komentář, aby lidé věděli, pro jakou příležitost je oblečení určené, zadat umístění, kde se nacházíte, nebo naskenovat cenovku, pokud si myslíte, že by si tenhle kousek chtěli koupit i další lidé.

Nakonec nastavíte časový interval, jak dlouho má být fotka k dispozici pro hodnocení. Buď si počkáte, až vyprší časový limit, a kouknete, jak to dopadlo, nebo si výsledky prohlížíte v průběhu hlasování.

Když chcete hodnotit ostatní, vyberete si, zda chcete hodnotit kategorii, kam lidé přidávají dvě fotky pro srovnání, nebo kategorii s jednou fotkou. Hodnotíte pomocí tlačítek a posunutí doleva (ano) a posunutí doprava (ne).

ste

Když uvidíte něco, co se vám bude skutečně líbit, můžete si to uložit do oblíbených. Na obrázku se vám objeví označení Dope a budete si ho moct kdykoliv prohlédnout, abyste věděli, co jste si to vlastně chtěli koupit.

Hodnotí vás neznámí lidé, ale můžete si přidat přátele. Je tam však riziko, že k vám nebudou zcela upřímní. Řešením je zůstat v anonymitě, což lze, i když je máte přidané do přátel, aby viděli všechny vaše fotky.

st_app

Jak se nápadu daří?

Po pravdě řečeno, na Kickstarteru to zas tak slavné není. Bude to zřejmě tím, že si dal Steyelr příliš vysoký cíl. Chtěli nasbírat 24 000 dolarů, což se jim do konce kampaně určitě nepovede. Je ale možné, že se ho i tak dočkáme.

Brennan a Kaitlyn tvrdí, že v aplikace Steyelr nebudou žádné reklamy, prý na její chod získají peníze jinak. Je tedy šance, že místo peněz získaných z Kickstarteru tam ty reklamy přidají, aby vydělávali, a aplikace bude. Necháme se překvapit. Prvotně by měl být Steyelr k dispozici pro iOS.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru