Tisková zpráva: KGUARD představuje nové sety Easy Link PRO

KGUARD představuje nové sety Easy Link PRO

Společnost KGUARD na Computex 2014, který právě probíhá, představila nový sledovací systém pro domácnost a malé podniky KGUARD Easy Link PRO. Stejně jako předchozí modely je i tento set navržen tak aby si jej mohl nainstalovat uživatel sám a bez nutnosti dokupování dalších zařízení či příslušenství.

Součástí balení KGUARD Easy Link PRO je totiž vše potřebné pro jeho zprovoznění v několika jednoduchých krocích, které je ještě rychlejší než dříve. Opět je pro nastavení propojení chytrého telefonu nebo tabletu využito QR kódu, který stačí naskenovat a zařízení je spárováno se sledovacím systémem a je tak možné odkudkoliv sledovat co se právě děje doma či ve firmě. Aplikace pro mobilní zařízení od KGUARD je zdarma ke stažení na Google play a iTunes. Nastavení zabere pouhých 90sekund.

Celý set je vybaven 4 kamerami, které mají větší rozlišení 800TVL s 6mm objektivy pro detailní záběry a 3,6mm objektivy pro pokrytí širokého záběru. Kamery jsou navíc vybaveny funkcí kompenzace protisvětla WDR. Všechny kamery jsou vodotěsné a tak je možné jejich využití i na místech kde prší a nejsou kryté. Díky výkonnému infra přísvitu je ve tmě dosah kamer až  25m. Rekordér umožňuje připojení až 8 kamer najednou a tak je možné set v budoucnu rozšířit až o 4 další kamery.

Nový rekordér DVR Easy Link PRO nabízí možnost instalace pevného disku s kapacitou až 4TB, nebo externího USB uložiště což poskytuje dostatečný prostor pro záznam.  Navíc podporuje nejrozšířenější cloudová uložiště zdarma, DropBox a nově také Google Drive. Díky tomu jsou nahrávky vždy v bezpečí, dostupné a chráněné oproti poškození rekordéru nebo jeho případnému odcizení. Rekordér je vybaven HDMI výstupem ve standardu 1080p, pomocí kterého je možné připojit celý systém k televizi a sledovat tak výstup kamer přímo na obrazovce. Díky tomu se můžete podívat například kdo je přede dveřmi i během sledování filmu.

Specifikace:       

 

Easy Link Series PRO

Video formát

 NTSC / PAL

Video vstupy

 8x BNC

Video výstupy

 1 VGA, 1 BNC, 1 HDMI

Rozlišení video výstupů

 VGA: 800×600, 1024×768, 1280×1024, 1440×900, 1920×1080 HDMI: 1080p

Audio vstup

 2 RCA

Audio výstup

 1 RCA

Možnost HDD

ANO až 4TB

Síť

RJ45, 10M/100M – DHCP, PPPoE, Static IP

Možnosti uložišť

HDD, USB, Cloudové služby

Provozní teplota

-10℃ to 50℃

Infra přísvit

ANO – až 25m

Podpora cloudu

ANO, DropBox, GoogleDrive

Záruky: Na sestavy se vztahuje záruka 24 měsíců výrobce.

Více informací: www.kguardsecurity.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru