Tisková zpráva: KGUARD představuje nové kamery vhodné pro obchodní centra a obchody

Společnost KGUARD uvádí na trh nové kamery VW123D a HW113F vhodné pro sledovací systémy do obchodních center, obchodů a vstupních hal.

Oba nové modely jsou velice vhodné do prostor, kde se pohybuje hodně lidí a je potřeba mít přehled o jejich pohybu.  Proto jsou kamery vybavené technologií AutoTracking, která umožňuje automatické sledování pohybujícího se objektu v zorném poli kamery. Kamera se na objekt zaměří, přiblíží a sleduje, tím má obsluha systému stále na očích případného zloděje a přesně vidí, co dělá a k čemu se chystá.

Díky hliníkovému a vodotěsnému tělu kamer je možná jejich instalace jak pro venkovní tak i vnitřní použití. Proto jsou vhodné právě i při sledování vstupních prostor. Krom automatického přiblížení sledovaného objektu je kamera VW123D také vybavena objektivem s optickým zoomem 2,8-12mm a pozorovacím úhlem 25°-85°. Obě kamery nabízí vysoké rozlišení 1000TVL a jsou vybavené infra přísvitem pro noční záběry, který má dosah 30-50m dle modelu a automatické přepínání na černobílý záznam.

S každou kamerou se dodává také UTC kontrolér, který se připojí mezi CVR a kameru. Díky tomuto kontroléru lze snadno ovládat veškeré funkce jako například digitální zoom, vypnutí a zapnutí automatického sledování a další. To dodává celému sytému větší komfort a bezpečnost při jeho používání.

Specifikace:         

 

HW113F

HW113F

Rozlišení

1000TVL

1000TVL

Noční vidění

50m

30m

Objektiv

2,8-12mm

3,6mm

Auto tracking

ANO

ANO

Provozní teplota

-10°C – 50°C

-10°C – 50°C

Vodotěsné provedení

ANO

ANO

Pozorovací úhel

25°-85°

65°

Optický zoom

ANO

NE

Podpora UTC

ANO

ANO

Rozměry

273x97x95mm

167.5x72x63mm

Více informací: www.kguardsecurity.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru