KFC ve vesmíru

KFC ve vesmíru

Fast-foodová společnost KFC pošle jeden ze svých výrobků do vesmíru, přesněji se bude jednat o kuřecí burger Zwinger. Jejich proklatě dobré kuře se tak vznese do kosmických prostor, až na kraj stratosféry.

Koho to napadlo?

Asi nemusím říkat, že takto nevšední nápad může vzniknou jen v Americe. Těžko říct, jestli Ruská federace se Ruská federace chystá vypustit do vesmíru vodku a chtějí mezi sebou opět soupeřit, jako tomu bylo v prvenství o návštěvu měsíce.

Akce bude probíhat za asistence prezidenta KFC v Americe, Kevina Hochmana. Nejprve byl tento nápad považován za velmi směšný a bláhový. Postupně o něm ale začali přemýšlet a jevilo se to jako skvělá příležitost pro vesmírný projekt.

19184395_10206975672710455_815285003_n

Kdy se akce uskuteční?

Celá tato mise podporující rozvoj vesmírného cestování se uskuteční 21. června. Pokud by vás raketový start burgru zajímal, můžete se stát online divákem. Vše se bude pečlivě dokumentovat, natáčet a fotit. Přece jen burgry do vesmíru nelétají každý den.

Křupavý, kuřecí burgr se ve vesmíru i vyfotí, aby tam přece nebyl zbytečně. Můžeme se nechat překvapit, zda se v budoucnu nebude angažovat fast-foodová konkurence McDonalds. Mohla by do vesmíru vypustit svůj BigMac. Uvidíme, zda se prodej a popularita Zwingru zvýší, může to být nový Louis Armstrong.

Zdroj, text/foto: mashable, instagram 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru