KFC v Hongkongu přišlo s šílenou novinkou. Nabízí jedlý lak na nehty s příchutí kuřete

Americký řetězec rychlého občerstvení KFC (Kentucky Fried Chicken) představil v Hongkongu novinku, která by měla potěšit především ženy milující kuře. Hongkongská pobočka začala prodávat jedlý lak na nehty s příchutí smaženého kuřete. A zákaznice si mohou vybrat ze dvou barev a dvou příchutí.

Oblíbený řetězec chce využít zálibu mladých konzumentů v módních trendech. A zároveň se snaží doslova naplnit svůj slogan „Finger Lickin‘ Good“, který v překladu znamená „Tak dobré, že si olíznete prsty“.

kfc-nail-polish-4

Tak dobré, že si olíznete prsty.

 „Ano, jedná se o skutečný produkt,“ potvrdila Anna Mugglestone z agentury Ogilvy & Mathers magazínu The New York Times.

Jedlé laky na nehty jsou vyrobené z čistě přírodních surovin, které jsou zdravotně nezávadné. A směs obsahuje tajné koření, po kterém chutná lak jako smažené kuře.

kfc-nail-polish-2

Vybrat si můžete ze dvou příchutí – hot & spicy a tradiční.

„Jednoduše lak nanesete na nehty a slíznete. Znovu a znovu,“ dodali zástupci společnosti KFC.

Vychutnat si můžete hned dvě příchutě, a to hot & spicy a tradiční příchuť. Ačkoliv je nápad naprosto šílený, KFC není první společností vyrábějící laky s příchutí. Značka Kid Licks vyrobila tři laky na nehty s příchutí ovoce a zeleniny.

Zdroj / Foto: AdWeek

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru