KFC rozváží své speciality po Praze zdarma

Americký řetězec rychlého občerstvení slibuje dodávku objednaného jídla do 30 minut. Rozvoz po hlavní metropoli zajišťuje celkem 27 vozidel Škoda Citigo.

Restaurace rychlého občerstvení KFC rozváží po Praze od 1. června objednané jídlo zcela zdarma. Služba zvaná KFC Rozvoz bude v první fázi dostupná v pěti oblastech hlavního města, a to Prague Gate, Kačerov, Budějovická, Evropská a Harfa. V druhé fázi, která startuje 6. června, se přidají také další lokality jako Flora, Globux, Zličín, Letňany, Průhonice, Černý most a Butovice.

kfc rozvoz

KFC rozváží své jídlo po Praze zdarma.

Dovážkový servis zajišťuje celkem 27 vozidel Škoda Citigo, přičemž všechna vozidla jsou zdobená brandem řetězce.

„Vlastní rozvážku KFC specialit jsme se rozhodli zavést, abychom zákazníkům usnadnili dostupnost našich produktů a nabídli něco navíc,“ prozradil Libor Hubík, market director KFC pro Čechy.

Rozvážková služba je zcela zdarma. Funguje denně od 11 do 21 hodin. Stačí si objednat přes webovou stránku www.kfcrozvoz.cz, případně přes telefonní číslo 277 000 000. Objednat si můžete trochu jiné speciality, než nabízí kamenné prodejny. Bezedné nápoje nahrazují plechovky. A zákazníky potěší nové variace kyblíků.

kfc rozvoz 2

Speciality z KFC budete mít už do 30 minut.

Za objednávku zaplatíte buď online přes PayU, hotově, stravenkou či kartou. Aby vám bylo jídlo doručené, musíte si objednat alespoň v hodnotě 200 Kč.

Řetězec KFC plánuje rozšíření služby do dalších 25 restaurací po celém území České republiky.

Zdroj / Foto: Médiář

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru