KFC opět přichází s novinkou! Má vlastní smartphone

KFC opět přichází s novinkou! Má vlastní smartphone

Jako by nestačilo, že KFC posílá do vesmíru svůj burger, už má vyrobený svůj telefon. Cílem fastfoodového řetězce bude nejspíše zviditelnění ve všech směrech. Pro milovníky jídla a smartphonu, je vytvořena řada KFC telefonu. Jedná se o limitovanou edici, tudíž byl vyroben jen omezený počet kusů.

Čím je smartphone jedinečný?

Smartphone je nápadný svou sytě červenou barvou. Na zadní straně je sám Colonel Sanders – muž, který v roce 1987 založil řetězce KFC. Byl vyroben ve spolupráci se společností Huawai. Je to čínská společnost a poprvé se objevil na čínském trhu, kde se pravděpodobně smartphony vyprodají. Vzhled KFC smartphonu je shodný s modelem Huawei Y7. Znáte-li tento telefon, tak se vám bude zdát stejný do té doby, než nahlédnete „dovnitř“. Software je tvořen procesorem Snapdragon 425 SoC, 3 GB paměti RAM a úložiště o velikosti 32 GB. Displej je pětipalcový s rozlišením 720p. Fotoaparát má 13 megapixelů.

huawei_kfc_phone_30_anniversary.0.png

V telefonu je speciálně vytvořená aplikace pro KFC smartphone, pojmenovaná K-music. Zdarma poskytuje poslech světové hudby online, při tom ale budete muset být v restauracích KFC.

V Číně se tyto specifické smartphony prodávají od 7. července a je o ně velký zájem. Bylo vyrobeno jen 5000 kusů. Smartphone je atraktivní především svou cenou. Stojí v přepočtu pouhých 3 600 korun. V minulých letech podobnou spolupráci navázala společnost Samsung s tématikou Pirátů z Karibiku. Limitovanou edici tvořily modely Samsung Galaxy S8

Zdroj, text/foto: theverge.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru