Dnes vyšlo 15 článků

Keynote: iPhone 11 Pro vydrží bez napájení o 4 hodiny déle

Keynote: iPhone 11 Pro vydrží bez napájení o 4 hodiny déle

Společnost Apple uvedla na trh nejnovější iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max s novými fotoaparáty, vylepšenými obrazovkami, rychlejšími procesory a delší výdrží baterie.

Nová řada chytrých telefonů iPhone 11, byla představena v úterý v kalifornském Cupertinu v úterý. Nové telefony iPhone mají podobné vzory a velikosti obrazovky s tenkými rámy a Face ID nahoře, který byl poprvé představen v roce 2017 s iPhone X. K dispozici bude také celá řada nových barev s novým matným povrchem. IPhone Pro bude k dispozici ve dvou velikostech, s obrazovkou 5,8 palce (147 mm) nebo 6,5 palce (165 mm). Vylepšené displeje OLED Super Retina XDR OLED mají vyšší rozlišení, jsou jasnější a mají lepší barvy a mají lepší baterii.

Velkým novým přírůstkem pro letošní iPhone je čtvercový kus na zadní straně, který obsahuje trojitý kamerový systém iPhone 11 Pro. Tři 12megapixelové kamery spolupracují podobným způsobem jako duální kamerový systém předchozích telefonů iPhone a kombinují ultraširoký úhel. Apple uvedl, že spároval všechny tři fotoaparáty pro barvu, expozici a natáčení videa. Nové fotoaparáty také nabízejí lepší výkon při slabém osvětlení s novým nočním režimem.  Apple také upgradoval selfie fotoaparát TrueDepth na 12 megapixelů, umožňující širší fotografie a fotografování až 4 kB rychlostí 60 snímků za sekundu. Přední fotoaparát může nyní také natáčet zpomalené video.

Tim Cook, výkonný ředitel společnosti Apple, řekl: „Pro ty, kteří chtějí něco, co skutečně posouvá hranice, je to iPhone 11 Pro. Nejvýkonnější a nejpokročilejší iPhone, který jsme kdy vyrobili v novém designu.“ 6,1-palcový iPhone 11 – přímá náhrada za iPhone XR – získává verzi nového systému Apple s dvěma fotoaparáty, který nahradil jeden fotoaparát z minulého roku a přidal 12-megapixelový ultra širokoúhlý fotoaparát k tradičnímu 12-megapixelu. Zařízení iPhone 11 má stejný 6,1palcový LCD displej jako iPhone XR a stejné hliníkové a skleněné provedení, nyní však s tvrdším sklem. Všechny nové iPhony mají také nový, rychlejší čip A13 Bionic – nejrychlejší procesor.

Apple uvedl, že baterie na iPhonu 11 vydrží o hodinu déle než iPhone XR, který byl nejdéle trvajícím iPhone, v historii. IPhone 11 Pro vydrží o 4 hodiny déle než iPhone XS a iPhone 11 Pro Max o pět hodin déle než iPhone XS Max. Společnost Apple také vylepšila svůj systém rozpoznávání obličeje Face ID, implementovala nový standard wifi 6 a rychlejší bezdrátové nabíjení. Jednou z velkých chybějících funkcí pro iPhone je podpora nejnovějších 5G sítí, které byly nedávno spuštěny ve Velké Británii, USA a jinde. I když dostupnost nových výrazně rychlejších mobilních sítí je v současné době omezená, očekává se, že rozšíření bude do konce roku 2019 instalováno do mnoha velkých měst.

Zdroj, foto: theguardian.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru