Keybo: laserová klávesnice budoucnosti

Keybo: laserová klávesnice budoucnosti

Přenosná multifunkční klávesnice. Toto označení přesně popisuje technologickou novinku. Stačí když zařízení připojíte k jakémukoliv zařízení, kde chcete použít klávesnici. Nejedná se o využití pouze klasické počítačové klávesnice. Můžete si zvolil mnohem více možností. 

Tato na první pohled nic neříkající věcička vám může skvěle usnadnit život. Zařízení se jmenuje Keybo a výrobcem je značka Sarafim. Zařízení se objevilo na Kickstarteru. Nadchlo lidi natolik, že se částka vyšplhala až na $231,989. Na Kickstarter se Keybo dostalo v květnu v roce 2017. Keybo učiní z obyčejného smartphonu počítač k pohodlné práci. Pouze zařízení napojíte na smartphone a v klidu si vyřídíte třeba všechny emaily. K dispozici vám je více druhů klávesnice. Můžete si vybrat arabskou, španělskou, čínskou, samozřejmě anglickou a výjimkou je piano.

Snímek obrazovky 2019-03-04 v 18.57.51

Zařízení funguje především díky laseru, který virtuálně zobrazí vámi vybranou klávesnici. Stačí, když si klávesnici necháte zobrazit na hladkém a rovném povrchu.

Keybo se už běžně vyrábí a zakoupit si ho můžete na webových stránkách výrobce. Na Amazonu se cena Keybo pohjybuje okole 110 dolarů, což je v přepočtu 2500 Kč. Jedná se o klávesnici budoucnosti. V budoucnu by se notebook mohl skládat pouze z virtuální klávesnice a promítacího displaye. Je to hudba budoucnosti, ale Keybo je jistě dílčím cílem.

Zdroj, foto: sarafim.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru