Kevin Spacey učí herectví online!

Je vaším oblíbeným koníčkem divadlo? Chcete své umění posunout na jinou úroveň a nemáte čas chodit na herecké kurzy ve svém městě? Pak je tu pro vás skvělá příležitost. Známý americký herec, Kevin Spacey, kterého znáte například z filmu „Americká krása“, totiž začal vyučovat herectví online! Své dokonalé umění tak předává nadšencům z celého světa!

kevinIII

Kevin Spacey je uznávaným americkým hercem. A když už se učit hereckému umění, tak pro ne přímo od takto uznávaného profesionála?

kevinI

Na webu Masterclass můžete nyní zakoupit kurzy herectví přímo od Kevina, které probíhají online! Tento luxus si můžete dopřát už za 90 USD, tedy cca 2 500 Kč. Kurz obsahuje 28 videolekcí o celkové délce více než 5 hodin!

zdroj/foto: masterclass

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru