Dnes vyšlo 15 článků

Keramické hodinky Apple Watch za 41 490 korun

Společnost Apple na tradiční konferenci Keynote 2016, která se odehrála 7. září 2016, představila vedle nového iPhonu 7 také druhou generaci chytrých hodinek Apple Watch. S odhalením druhé série chytrých hodinek odchází exkluzivní 18karátový zlatý model, který byl určen pro nejnáročnější zákazníky.

Zlaté hodinky Apple Watch Edition byly doposud nejdražšími chytrými hodinkami v nabídce kalifornského giganta, jejichž cena se mohla srovnávat s vozidly vyšší střední třídy. Luxusní edice za stovky tisíc korun končí, přičemž její místo zastoupí bílé keramické provedení s přijatelnější pořizovací cenou.

apple-watch-edition

Zdroj: Apple

Hodinky s pouzdrem z bílé keramiky disponují dvoujádrovým procesorem S2 a zabudovaným GPS modelem. Chytré hodinky jsou voděodolné do 50 metrů a pyšní se safírovým křišťálem a keramickou zadní stranou. Vyznačují se dvakrát jasnějším Retina displejem s Force Touch a dále skvělými funkcemi využitelnými při sportu, jako jsou snímač tepové frekvence, akcelerometr či gyroskop. Samozřejmostí je směrový reproduktor, mikrofon, Wi-Fi a Bluetooth. V hodinkách je nainstalován operační systém watchOS3 a výdržnost baterie je až 18 hodin.

Pokud si vyberete 38mm pouzdro, potom za hodinky zaplatíte 39 990 korun a pokud sáhnete po větší 42mm variantě, zaplatíte za hodinky 41 490 korun.

apple-watch-edition-2

Zdroj: Apple

apple-watch-edition-3

Zdroj: Apple

apple-watch-edition-4

Zdroj: Apple

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru