Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Kepware rozšiřuje vlajkový produkt pro umožnění dodatečné konektivity zařízení

KEPServerEX V6.2 zefektivňuje shromažďování dat a zvyšuje produktivitu výrobních závodů

Kepware®, společnost skupiny PTC vyvíjející software se zaměřením na průmyslovou konektivitu, dnes oznámila spuštění platformy pro průmyslovou konektivitu KEPServerEX® verze 6.2. K významným vylepšením patří nové funkce ovladače CODESYS Ethernet, nový nástroj Exporter pro prostředí TIA Portal, podpora konfigurace API pro EFM Exportér a vylepšená interoperabilita s platformou ThingWorx® IoT.

„Při zlepšování našich produktů je naší hlavní prioritou podpora přístupu k datům v reálném čase,“ uvedl Jeff Bates, produktový manažer ze společnosti Kepware. „Ve verzi 6.2 jsme umožnili dodatečnou konektivitu zařízení, vylepšili výkonnost důležitých ovladačů, funkce pro tvorbu projektů a manažerské nástroje. Tato nova verze je přímou odpovědí na potřeby zákazníků s rostoucími a vyvíjejícími se projekty, kteří se chtějí připojit k dalším zařízením, produkčním zdrojům nebo linkám, aniž by ztratili výkonnost.“

Po rozšíření konektivity dostupné v prvotní verzi umožňuje nyní ovladač CODESYS Ethernet s platformou KEPServerEX verze 6.2 přístup ke všem datům v reálném čase pro zařízení využívající systémy CODESYS V2.3 a V3. Umožňuje nyní zákazníkům s inteligentními, připojenými výrobními aplikacemi využívajícími systém CODESYS (běžná doba běhu programu PLC a rozvojové prostředí) jednoduše shromažďovat průmyslová data z různorodých zařízení jejich výrobního závodu.

„Společným úsilím na vytvoření ovladače CODESYS Ethernet pro systém KEPServerEX ukázaly společnosti Kepware a 3S-Smart Software Solutions, jak mohou koncoví uživatelé využít automatizační systémy,“ uvedl Dieter Hess, generální ředitel společnosti 3S-Smart Software Solutions, výrobce ovladačů CODESYS. „Z jedné strany je nyní možno připojit několik stovek různých automatizačních systémů přes server KEPServerEX. A z druhé strany zákazníci využívající CODESYS mají více možností splnění svých komunikačních požadavků.“

KEPServerEX verze 6.2 obsahuje také následující:

- Nový nástroj Exporter pro TIA Portal: Zákazníci s ovladači Siemens S7-300, S7-400, S7-1200 a S7-1500, kteří využívají prostředí Siemens TIA Portal, mohou nyní získat okamžitý přístup ke svým datům. Nástroj Exporter pro prostředí TIA Portal ve spojení s ethernetovým ovladačem Siemens TCP/IP umožňuje uživatelům automaticky generovat konkrétní tagy, které potřebují pro své projekty na KEPServerEX.

- Podpora konfigurace API pro EFM Exporter: Zákazníci s aplikacemi třetích stran (jako např. SCADA, HMI, aplikace IoT a jednoduché webové aplikace) mohou nyní provádět programové změny na EFM Exporteru a umožnit tak standardizaci a zjednodušení projektů.

- Vylepšená integrace platformy ThingWorx: Zákazníci, kteří využívají software KEPServerEX s platformou ThingWorx, mohou nyní rychle a snadno vyhledat a využívat průmyslová data v rozšířeném stavu, modelech strojového učení, hybridních webových aplikacích nebo jiných nástrojích ThingWorx. Ve spojení s platformou ThingWorx verze 8 obsahuje KEPServerEX verze 6.2 nové funkce, které umožňují uživatelům snadný přístup ke všem datům ze serveru KEPServerEX v rámci nástroje ThingWorx Composer, dále umožňují rychlé spojení dat s novými nebo stávajícími „věcmi“ v řešení ThingModel a také schopnost mapování a získání klíčových diagnostických informací z platformy ThingWorx.

KEPServerEX verze 6.2 obsahuje také aktualizaci dalších 19 komponentů serveru, ovladačů a pokročilých pluginů.

Dodatečné zdroje

- Dovězte se více o KEPServerEX verze 6.2

- Stáhněte si demo verzi nyní

- Pro další informace kontaktujete zástupce Kepware na telefonním čísle +1 888-KEPWARE (537-9273) x208 nebo e-mailem na sales@kepware.com

O společnosti Kepware

@Kepware je společnost zaměřená na vývoj softwaru se sídlem v Portlandu v americkém státě Maine a je součástí skupiny PTC Inc. Společnost Kepware poskytuje portfolio softwarových řešení, která mají pomoci podnikům propojit různorodá automatizovaná zařízení a softwarové aplikace a umožnit jim průmyslový internet věcí. Ať jde o výrobní halu, vrt nebo větrnou farmu, společnost Kepware poskytuje své služby široké škále zákazníků na různých vertikálních trzích, a to včetně výroby, těžby ropy a zemního plynu, automatizace ve stavebnictví, energetiky, veřejných technických služeb atd. Společnost Kepware byla založena v roce 1995 a v současné době působí ve více než 100 zemích. Její softwarová řešení pomáhají tisícům obchodních společností vylepšit provoz a rozhodovací procesy. Více se dozvíte na https://www.kepware.com/.

O společnosti PTC

PTC vlastní nejrobustnější technologii internetu věcí na světě. V roce 1986 jsme provedli revoluci digitálního designu 3D. Nyní naše přední platformy IoT a AR a osvědčená řešení spojují fyzický svět s počítačovým a mění způsob, jakým tvoříte, vyrábíte a opravujete produkty. S PTC mohou dnes světoví výrobci a ekosystém partnerů a vývojářů využít příslib IoT a být motorem budoucích inovací.

PTC.com @PTC Blogs

Kepware, logo Kepware a KEPServerEX jsou obchodními značkami nebo zapsanými ochrannými známkami PTC Inc. nebo jejich poboček ve Spojených státech a jiných zemích.

Kontakt pro média:

Torey Penrod-Cambra

VP Marketing Programs

+1 (207) 775-1660

tpenrodcambra@ptc.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/520136/Kepware_Technologies_Jeff_Bates_Quote.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/469987/Kepware_Technologies_Logo.jpg

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru