Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Keek, sociální síť zaměřená na videa, má již přes 140 milionů uživatelů a spouští aplikace pro BlackBerry

Keek, přední mobilní sociální video síť, dnes oznámila spuštění aplikace pro BlackBerry. Novou aplikaci sociální sítě Keek si můžete stáhnout v internetovém obchodě BlackBerry World. Aplikace podporuje mobilní telefony využívající platformu BlackBerry 10.

Popularita sociální sítě Keek rapidně roste po celém světě. Každý den síť získává více než 200 tisíc uživatelů a dlouhodobě patří mezi přední aplikace v oblasti sociálních sítí na platformách iPhone a Android.

Nová aplikace sociální sítě Keek dává uživatelům BlackBerry příležitost k zábavě. Uživatelé mohou snadno a rychle vytvářet a sdílet videa, komunikovat se svými příznivci a provádět mnoho dalších akcí.

Keek je nejoblíbenější video sociální síť s více než 140 miliony návštěvníky, kteří za posledních 30 dnů zhlédli 2,5 miliardy stránek a více než 500 milionů videí.

“Od nedávného představení přístroje BlackBerry 10 jsme dostali mnoho žádostí o vytvoření aplikace pro BlackBerry,” říká Isaac Raichyk, zakladatel a generální ředitel sítě Keek. “Těší nás, že můžeme sociální síť Keek představit zcela nové skupině uživatelů.”

O sociální síti Keek

Keek je soukromou sociální sítí, která umožňuje uživatelům nahrávat 36-sekundová videa (“keeks”) s pomocí webové kamery, telefonů iPhone, Adroid a BlackBerry 10 a sdílet je s ostatními lidmi z celého světa. Uživatelé mohou videa sledovat, přihlásit se k jejich odběru a reagovat na ně buď prostřednictvím textových komentářů nebo videí (“keekbacks”). Sociální sít Keek vyniká velmi snadným ovládáním, vysokou rychlostí a je 100% zdarma. Aplikaci si můžete stáhnout v obchodech App Store, Google Play a BlackBerry World.

Komentáře

Nahoru