Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Keek rychle roste a nabízí ověřené účty

Keek rychle roste a nabízí ověřené účty

BYL SPUŠTĚN NOVÝ PROGRAM NA USPOKOJENÍ POPTÁVKY A ZLEPŠENÍ ZKUŠENOSTÍ UŽIVATELŮ

Keek, přední mobilní sociální síť zaměřená na video, dnes oznámila spuštění nového programu ověřování účtů na základě zvýšené poptávky ze strany řady celebrit a vlivných osob. Keek začne označovat vybrané účty symbolem potvrzujícím jejich ověření, aby tak pomohla jednotlivcům i firmám, kterým hrozí vysoké riziko, že někdo na síti bude neoprávněně vystupovat pod jejich identitou.

(Fotografie: https://photos.prnewswire.com/prnh/20130313/NY75063 )

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20130117/NY44000LOGO-b )

Komunita uživatelů sociální sítě Keek rychle roste a každý měsíc tato sociální síť získává milióny nových uživatelů. Ikonka signalizující ověřený účet pomůže zvýšit důvěru uživatelů a současně jim usnadní nalézt na sociální síti Keek konkrétní osobnosti a obsah.

„Keek je nový zábavný způsob jak komunikovat s mými fanoušky a nemohu uvěřit tomu, jak rychle tato síť roste,“ říká Kim Kardashian. „Ověřování účtů je velmi důležité. Chci si být jist, že moji fanoušci vědí, že jsou ve spojení skutečně se mnou. Poté co jsem během několika měsíců získal téměř 1 milión fanoušků, se můj profil na sociální síti Keek rychle stává stejně důležitým a mocným jako mé účty na Twitteru a Facebooku.“

Sociální síť Keek stále rychle roste po celém světě. Každý den se do ní registruje více než 200 tisíc nových uživatelů a aplikace pro iPhone, Android a BlackBerry dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější aplikace pro sociální sítě.

„Když sociální síť dosáhne určitého stupně popularity, může být její použitelnost ovlivněna rizikem neoprávněného vystupování pod cizí identitou,“ říká Isaac Raichyk, zakladatel a generální ředitel sítě Keek. „Považujeme funkci ověřování účtů za dobrou příležitost jak zlepšit kvalitu služeb, které síť Keek svým uživatelům nabízí.“

Soukromé osoby nebo firmy si mohou nechat ověřit svůj účet, pokud u nich existuje vysoké riziko zneužití jejich totožnosti. To platí mimo jiné pro oblíbené osobnosti např. z televize, hudebního a zábavního průmyslu. Ověřit účet si mohou nechat také uživatelé s velkým počtem fanoušků na sociální síti Keek nebo jiných sociálních sítích.

Více informací o novém programu ověřování účtů na sociální síti Keek najdete na webové stránce https://www.keek.com/verifyme.

Keek je soukromou sociální sítí, která umožňuje uživatelům nahrávat 36-sekundová videa („keeks“) s pomocí webové kamery, telefonů iPhone, Adroid a BlackBerry 10 a sdílet je s ostatními lidmi z celého světa. Uživatelé mohou videa sledovat, přihlásit se k jejich odběru a reagovat na ně buď prostřednictvím textových komentářů nebo videí („keekbacks“). Sociální sít Keek vyniká velmi snadným ovládáním, vysokou rychlostí a je 100% zdarma. Aplikaci si můžete stáhnout v obchodech BlackBerry World, App Store a Google Play.

https://www.keek.com/.

Kontakt pro média:

Miranda McCurlie

Telefon: +1-416-782-0200, linka 252

Mobil: +1-416-566-8919

Email: press@keek.com

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru