Tisková zpráva: Keek přidal funkci sdílení osobních videí do své platformy sociálních videí

Keek přidal funkci sdílení osobních videí do své platformy sociálních videí

NOVÁ FUNKCE UMOŽŇUJE UŽIVATELŮM SKUPINOVĚ CHATOVAT S VÍCE JAK 36 LIDMI V REÁLNÉM ČASE

Portál Keek, přední mobilní síť sociálních videí, dnes oznámil, že přidal novou funkci soukromého posílání zpráv do své platformy sociálních videí. Uživatelé Keeku tak mohou chatovat přímo prostřednictvím videa nebo textových zpráv až s 36 lidmi najednou.

(Foto: https://photos.prnewswire.com/prnh/20130517/NY13961)

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20130117/NY44000LOGO-b)

Tato funkce je nyní dostupná na nejnovější verzi aplikace Keek pro iPhone ( iPhone app), a na keek.com. Soukromé zprávy přes Keek mohou být posílány do celého světa zcela zdarma. Uživatelé mohou přidávat kontakty do svých soukromých konverzací přes SMS, email nebo jiné sítě, zjišťovat online statusy, posílat zprávy uživatelům, kteří jsou offline a mnoho dalších. Lidé teď také mohou sdílet své soukromé keeky s dalšími uživateli či skupinami na Keeku.

“Členové komunity na Keeku mají nový skvělý způsob, jak být navzájem propojeni s ostatními,” řekl Isaac Raichyk, zakladatel a výkonný ředitel Keeku. “Kromě sdílení svých keeků veřejně, mohou teď uživatelé také zůstat v soukromém kontaktu se svou rodinou a přáteli. ”

Nová funkce Keek Private Messages využívá patentovanou technologii vyvinutou v rámci Keeku. Tento vyspělý systém dosahuje, v porovnání s jinými podobnými službami, nových úrovní rychlosti a podporuje nebývalé množství uživatelů chatujících současně na mobilních zařízeních.

Keek uvádí na trh funkci Private Messages v období prosperity sítí se sociálními videi. V posledních 30 dnech byl Keek na prvním místě aplikací sociálních sítí v 30 zemích. Každý den se více jak 250 000 lidí stává novými uživateli Keeku. V dubnu se uživatelé prostřednictvím Keeku podívali na více jak 3,5 miliardy stránek, vystavili více jak 5 milionů keeků a shlédli více jak 600 milionů videí.

Pro více informací o Keek Private Messages navštivte www.keek.com/about.

O Keeku

Keek je jedna z nejrychleji rostoucích platforem sociálních sítí. Keek umožňuje uživatelům vytvářet 36 sekund dlouhá videa („keeky“) a sdílet je s ostatními uživateli na světě. Keek je snadno použitelný, extrémně rychlý a 100% zdarma. Tato aplikace je dostupná na App Store, Google Play a BlackBerry World.

https://www.keek.com

Kontakt pro média:

Miranda McCurlie

Telefon: +1-416-782-0200, linka 252

Mobil: +1-416-566-8919

Email: press@keek.com

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru