Dnes vyšlo 15 článků

Keď mi iPhone padá z ruky, nestíhám ho chytiť aneb vtipné recenze

Pondělí opět odstartovalo pracovní týden. Jestliže už sedíte za pracovním počítačem v kanceláři, čekáte na autobus do práce, nebo se chystáte na odpolední směnu, nenechejte si zkazit náladu, už se jen čtyřikrát vyspíte a opět je tu pátek. A pakliže se dobré nálady nedostává, zlepšete si ji přečtením vtipných recenzí, na které jsme narazili. Pod palbu se dostaly nejen produkty Applu.

iMac 27“ C2

Uživatel asi netuší, co znamená All In One PC, neboť byl překvapen, že mu nepřišla velká bedna se základní deskou, síťovou kartou, grafickou kartou a dalšími hardwarovými doplňky.

„Podvod, za tu cenu jsem myslel, že dostanu celé PC a přišel mi jen monitor. Apple už nikdy víc, okrádají lidi.“

imac

iPhone 6

Uživatel Mastný Žabí Vlas se na Heurece skutečně vyřádil. Na paškál si vzal iPhone 6. Na první pohled nekonečný výčet negativů završil větou:

„Chýb je viac ako pirátov na Čiernej perle.“

11083905_10204761408412901_2313157327446360141_n

Beats by Dr. Dre UrBeats

Vždy se najde nespokojený uživatel. Špičková sluchátka se nezamlouvají uživateli Ant, který by zhodnotil, že ideálně slouží jako vodítko na psa či k uvázání jízdního kola před Tescem.

„Tvar – zohli mi ucho a vyzeral som jak antena krista p*či.“

beats

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru