Dnes vyšlo 1 článků

Ke stopnutí nového budíku od Microsoftu musíte splnit šílený úkol

Pokud patříte k té skupině lidí, která si musí nastavovat pět budíků na každé ráno, pak budete za novou aplikaci Microsoftu nesmírně vděční. Mimicker Alarm vám totiž každý den vymyslí nějakou aktivitu, kterou musíte udělat, aby se zastavil otravný zvuk.

Bezplatná aplikace na Android je nejnovějším experimentem Microsoft z divize Garage Project. Když je čas vstávat, začne přehrávat otravnou hudbu, jako každý jiný budík, ale tlačítkem ho nezastavíte. Musíte udělat to, co se zrovna píše na obrazovce.

Mimicker-Alarm-1-752x490

Jaké úkoly budík požaduje?

  • udělat nějaký výraz (a pozor na to, pokud se tváříte příliš neutrálně, aplikace ho nevezme)
  • říct jazykolam
  • najít objekt určité barvy

Některé úkoly byste možná zvládali obtížně i odpoledne v plném vědomí. Mimochodem zdrojový kód budíku je open source, takže si s ním může každý pohrát a přidávat vlastní úkoly.

Nakonec ještě jedna špatná zpráva. Vypadá to, že pro Českou republiku není aplikace vůbec dostupná ke stažení. V Google Play ji sice uvidíte, ale vaše zařízení ji nebude podporovat, případně obdržíte rovnou chybovou hlášku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru