Dnes vyšlo 15 článků

Když pade jede. Unikátní český experiment pro stalkery

Zajímali jste se někdy o to, jakou cestu asi vykoná každá mince, kterou při placení pustíte do oběhu? Asi ne. Já taky ne. Nicméně někomu to jistě nedalo spát a tak vzniknul nápad Padejede. A o čem to je?

O ničem? Ne, to ne. O jedné padesátce? Jste blízko. Akorát se nejedná o ženu staršího data výroby. Ale o padesátikorunovou bankovku. A celé to je tak nějak o její cestě po světě. Přesně tak by se dal charakterizovat tento experiment.

Padejede

A soudě podle reakcí fanoušků na Facebooku, jejichž počet narůstá přibližně stejnou rychlostí jako státní dluh ČR, se tento nápad líbí.

Padejede

Navíc má admin skupiny asi celkem smysl pro humor.Padejede - Josef Richter

Kdo stojí za Padejede?

Co však zatím není jasné, zda se jedná o skutečně zájmový projekt a nebo snaha o virál, kdy pak vyjde najevo, že za vším stojí nějaká firma snažící se promovat svůj vlastní produkt v hodnotě padesátikoruny.

V úvahu připadá balení třívrstvého toaletního papíru, karton minerálních vod, 200g křehčeného kuřete, které po osmažení váží sotva 10g, nový revoluční tarif od mobilního operátora, který bude mít zdarma zázračných 1,5MB datových přenosů a 5 (slovy pět) volných minut jen ve vlastní síti vašeho nenáviděného operátora. Možností je více. Ale protože každý má tak trochu duši stalkera, tak i Vojeldort trochu pátral v análu. Ne v tom svém, ale na NIC.cz.

Dle databáze NIC.cz je vlastníkem domény nějaký pán Jan Patera. A pokud zadáte tohle jméno do vyhledávače, případně jej proženete vyhledáváním na LinkedInu, tak už můžete celkem slušně tipovat, kdo je tím panem neznámým (pokud se ovšem nejedná o falešné jméno). Nic tedy nebrání tomu, aby vzniknul další projekt KamPateraJede a můžete Honzu zcela legálně stalkovat. Pade zdar a třikrát Vojeldort!

Komentáře

Nahoru