Kdyby měl Twitter modernější design

Švédský designér Fred Nerby vytvořil uchvacující koncept designu pro populární sociální síť. Twitter má spoustu uživatelů a většina z nich si na vzhled nestěžuje, ale pokud zhlédnete tento návrh, asi začnete přemýšlet o tom, jaké by to bylo, kdyby se jím Twitter skutečně nechal inspirovat.

Začátkem tohoto roku vydal Fred Nerby koncepční redesign pro Facebook, který se rozšířil po celém internetovém světě. Nyní si opět získává pozornost s redesignem jiné sociální sítě. Tentokrát se svět obrátil k designu Twitteru.

Od svého uvedení se Twitter stal sociální sítí, která je hlavním zdrojem novinek, hduby, fotografií a čehokoliv jiného, co můžete sdílet přes internet. S ohledem na tuto skutečnost se Nerby rozhodl vytvořit poutavý a krásný nový flat design, který dodržuje veškeré trendy dnešní doby.

„Twitter je jednou z hlavních platforem pro online komunikaci a já jsem chtěl vytvořit hlubší zapojení a vizuální zážitky mezi uživateli,“ říká Nerby. „Přinášením konverzací a informací do života vytváříte vztahy a probouzíte chuť k prozkoumání dalších věcí.“

Je těžké nebýt nadšen novými funkcemi a interaktivními prvky, které Nerby navrhl, aby byl vizuální zážitek z Twitteru lepší. Skvělým vylepšením je například generovaná infografika z tweetů.

twitterRedesignProject

twitterRedesignProjectTweets

rihannaTwitterProject

favoriteAlbum

rihannaPhotosTwitter

photos

twitterRedesign

Celou sadu fotografií najdete na Nerby.com.

Chtěli byste tento redesign vidět i ve skutečnosti?

Komentáře

Nahoru