Kdyby byla telekineze reálná

Co byste dělali, kdybyste se v kavárně stali svědky telekineze? Ječeli byste? Se zájmem byste sledovali vývoj situace? Byli byste fascinováni? Nebo byste utekli?

Reakce jednotlivých návštěvníků kavárny zachycuje úspěšný virál. Děj se odehrává v poklidné menší kavárně. Klid se ale změní, když jeden ze zákazníků vylije další zákaznici na notebook kávu. Ta se natolik naštve, že využije svoje schopnosti telekineze. Nejdříve posunuje po zdi nešťastníka, který zapříčinil onu nehodu, a poté odsunuje stoly a židle. Nakonec začnou vzduchem létat knihy a obrazy. Ostatní návštěvníci jsou pochopitelně šokovaní.

A co to má za smysl?

Video je totiž takovou reklamou na připravovaný horor Carrie (tedy předělávku původní verze z roku 1976), který se v amerických kinech objeví 18. října, u nás v Česku bude již o den dříve.

Po tom, co je vám na začátku představena taktika, jak je celá telekineze zpracována – všemožné chytré drátky a ovladače – pro vás video získá tak nějak nový rozměr.

Trochu vaší pozornosti si navíc jistě zaslouží, protože jeho úspěch je úctyhodný. Za dva dny od svého zveřejnění má na kontě zhruba 4 milióny zhlédnutí. 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru