Kdy bude v Česku nový iPhone? To ví jenom bůh

Možná se ptáte, kdy bude nový iPhone v České republice. Bohužel, přesné datum nepovíme, ale víme jen, že to rozhodně nebude v první a ani druhé vlně. Apple však slíbil, že do konce tohoto roku bude mít nový iPhone 115 zemí. Snad to slíbí. Pro změnu v USA je nemají vůbec, respektive docházejí. A to jsou jen předobjednávky!

Apple před necelým týdnem představil svůj nový model iPhonu. Celá tato aféra kolem iPhone 6 a 6 Plus rozpoutala celkem rušno. Všichni ho chtějí a všichni ho musí mít. V amerických pobočkách Apple to vypadá, jako o Vánocích. Proč? Jednoduše, všichni chtějí mít ten nejnovější iPhone. Avšak, to se bavíme o Americe, ale jak to vypadá v Česku? Je pravda, že applovské výrobky se do české sféry teprve dostávají, ale jak to bude v České republice s novými iPhony? A dočkáme se jich vůbec?

Kdy bude nový iPhone v Česku?

iPhony tady budou, ale nebude to jen tak. Dle dostupných informací to nebude ani v první vlně (od 19. září) a ani ve druhé (26. září). Apple však slíbil, že nové modely iPhonů budou dostupné do konce roku v takřka 115 státech, mezi kterými je i Česko a Slovensko. Pokud jste však nedočkaví, můžete si zajet k sousedům do Německa, kde by se měly iPhony objevit již v první vlně.

iphone6_verge_super_wide

V Americe ho ještě ani neprodávají a už je vyprodaný

Zde se ještě bavíme o tom, kdy u nás bude, ale v USA už raději není. A to se ještě nezačal ani prodávat. Proč? Jednoduše, sklady Applu hlásí, že mají nedostatek iPhonu 6 (toho menšího)… Apple také uvádí, že je schopná nový iPhone dodat do 7-10 pracovních dní. Zajímavostní však je, že toto platí pouze u modelů na smlouvu, pokud však chcete telefon bez kontraktu, Apple je schopen dodat nový iPhone v den zahájení prodeje, tedy 19.9.

Předobjednávky se hromadí také v Evropě. Na iPhone 6 čekají i zákazníci německých a britských Online Store, kde také (podobně jako v USA) hlásí nedostatek iPhonů. 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru