Dnes vyšlo 1 článků

Kdo si hraje, nezlobí aneb svět počítačových her

Za posledních 25 let se s rozvojem moderní techniky staly fenoménem počítačové hry. Nejen děti, ale i dospělí rádi zasednou k počítači a užívají si volné chvíle hraním her. Počítačové hry otevírají hráčům dveře do světa fantazie, a tak se k nim mnoho z nich uchyluje právě z důvodu, aby alespoň na chvíli unikli z reality všedního dne a nechali své myšlenky a starosti někde v pozadí.

Každý může být hrdinou

Při hraní počítačových her se může každý hráč stát hrdinou a vítězem. Vítězit může nejen nad sebou samým, ale i nad ostatními. Velmi oblíbenými jsou v tomto směru akční hry, kde si hráč nejen zrychluje své reflexy, ale zároveň rozvíjí své instinkty. Fenoménem akčních her se stala hra World of Tanks, česky Svět tanků.

World of Tanks – vítěz celosvětové soutěže

World-of-Tanks-Hra World of Tanks má na svém kontě více jak 70 milionů hráčů a stala se vítězem celosvětové soutěže „Golden Joystick“. Zavádí hráče do období druhé světové války a na počátek studené války, kdy si sám hráč rozhodne, zda se hry zúčastní jako řidič, střelec tanku nebo bude jen přihlížet jako třetí osoba. Hru je možné hrát zdarma na modelu free-to-play, nebo si zakoupit prémiový účet. Chcete-li se i vy stát součástí druhé světové války a na reálných scenériích ukázat, jak umíte bojovat, pořiďte si download hry World of Tanks a pusťte se do bitvy.

Metin2 – originální akční hra

Staňte se na chvíli válečníkem, ninjou, šamanem nebo surou a pokořte obrovský kámen Metin. Ten spadl z nebe a začal přeměňovat svět, ve kterém nikdy nebyly války ani nemoci, na svět plný utrpení, příšer a smrtelných nemocí. Pusťte se do záchrany světa se základní výbavou a postupně s vašimi úspěchy budete lepší a lepší. Díky hře Metin2 se pustíte do boje s temným vlivem kamene Metin a budete bránit vaše království. Ukažte, že jste hrdina, který zachrání svět.

My Little Farmies – zábava na statku

my-little-farmies-03Nemáte rádi boje, ale radši získáváte vlastní statky? Pak se pusťte do hospodaření a vybudujte si svou vlastní středověkou vesnici. Ukažte, že jste skvělý farmář, který zvládne jak práci na poli, tak kolem domu. My Little Farmies vám umožní vytvořit si vlastní zemědělství a díky řadě funkcí se rozhodně nebudete nudit. Budete určitě skvělým farmářem a vaše farma bude vzkvétat.

Štítky:

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru