Kdo řídí luxusní sporťáky?

Kdo řídí luxusní sporťáky?

Každý z nás chce v životě dělat to, co ho baví. Práce by měla být naším koníčkem, protože v ní strávíme mnohdy více času než v našem domově. Málokoho potká takové štěstí, ale konec konců… Strůjci našeho osudu jsme jen my. Alex Hirshi je mladá blondýnka, která má svůj dreamjob. Podívejte se jaký!

Alex bydlí ve Spojených arabských emirátech. Každý den je obklopována převážně muži, na ženu ve své profesi narazí velmi zřídka. Jeto způsobeno tamějšími poměry. Žena v muslimské zemi pracovat nesmí, je živena mužem a musí se starat o domácnost. Alex je tedy výjimkou.

insta2

Má práci, a to hodně zábavnou. Práci ji závidí většina mužů na planetě. Řídí totiž ta nejdražší auta na světě, kde jinde by měla být koncentrace nejluxusnějších automobilů větší než v Emirátech. Alex má každý den na zkoušku jiný vůz. Nehovoříme tu o běžných značkách, ale o těch nejlepších. Např.: Bentley, Ferrari, Rolls-Royce, Bugatti

insta

Alex Hirshi můžete sledovat na instagramu, pod nicke @supercarblondieNa jejích příspěvcích můžete vidět jeden automobilový klenot vedle druhého. Mužské oko polichotí i sama Alex. Je to křehká blondýnka s mírami modelek. Sama Alex vlastní hybridní model značky BMW a to typ i3. S tímto modelem má zkušenosti Policie České republiky. Ženy ocení její každodenní outfity a kabelky světových značek

Zdroj, text/foto: facebookinstagram

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru