Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Kdo něco znamená v DATA STORAGE, míří v únoru do Brna

Už zítra, 6. února 2014, přijedou do Brna zástupci těch nejlepších světových značek v oblasti bezpečných datových uložišť, správy dat a cloudových řešení. Celý den se pak budou věnovat nejen jihomoravským firmám, a to v rámci konference DATA – DOKUMENTY – FINANCE při příležitosti otevření nové budovy AGORA v Brně-Slatině, společnosti Agora plus, a.s.

Během jednoho dne zástupci společností Bull, CA, DELL, EMC, Fujitsu, Hitachi, Infortend, Invea-Tech, Microsoft, Oracle, Quantum, představí svá nejnovější řešení a produkty, poradí firmám jak se vypořádat s přibývajícím objemem dat a jejich bezpečností, a to formou prezentací, workshopů či osobních konzultací konkrétních problémů jednotlivých firem.

„Do Agory mimo jiné přivezeme naši novinku, řešení PowerEdge VRTX tedy integrované servery, uložiště a sítě v kompaktním šasi optimalizovaném pro kancelářské prostředí, avšak důležitější než prezentace je pro nás osobní setkání s partnery“ říká zástupce společnosti DELL Ondřej Bačina.

Na konferenci budou také praktické ukázky. Například společnost CA technologies předvede rychlou obnovu Microsoft Windows serveru. „Společnost Agora plus je našim dlouholetým partnerem, který již mnohokrát předvedl své kvality, nejen proto s ní rádi spolupracujeme a velice rádi se budeme účastnit konference pořádané Agorou plus,“ přiblížil Milan Mottl ze společnosti CA technologies.

Společnost Fujitsu bude prezentovat novou generaci Fujitsu Eternus a NetApp diskových polí, ale také novou řadu Fujitsu notebooků rodiny LIFEBOOK.

„Účast na této konferenci bereme jako dobrou možnost potkat se s koncovými zákazníky u našeho spolehlivého partnera s výbornou technickou znalostí našich řešení, jímž Agora plus rozhodně je.“ Vysvětluje Jaromír Heviánek ze společnosti Fujitsu.

V rámci konference DATA – DOKUMENTY – FINANCE budou mít své místo také mobilní technologie poskytované společností Agora dmt, a.s. a prezentované zástupci společností Nokia a Microsoft Mobile.

Celý program bude probíhat v nové budově AGORA na Řípské 11D v Brně – Slatině od deváté dopolední až do pozdního odpoledne.

Společnost Agora plus, a.s. je již více než 15 let specialistou v oblasti data storage, tedy bezpečných diskových uložišť, správy dat a cloudových řešení, a to napříč spektrem světových výrobců IT infrastruktury. Nad instalovaným řešením poskytuje trvalý dohled a servisní služby v režimu 24 hodin, 7 dní v týdnu.

KONTAKT:

Jiří Lokaj

mluvčí Agory plus, a.s.

+420 603 774 882

lokaj@agoraplus.cz

www.agoraplus.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru