Dnes vyšlo 15 článků

Kdo fotí atraktivní slečny na Instagram? Možná jejich máma

Kdo fotí atraktivní slečny na Instagram? Možná jejich máma

Každého už určitě napadlo, kdo a jak často fotí sexy uživatelky Instagramu. Dokonalé pozy, dokonalé outfity, dokonalé postavy, dokonalé momenty, kdy jsou zrovna ve sprše nebo v posteli. Napadlo vás někdy, že fotky mohou pocházet od jejich matek? Ne vždy je fotí přítel,mnohdy ani žádného nemají – možná kvůli jejich dostupnosti na Instagramu. V soukromí už pomalu nemají co ukázat, když veškerou intimitu zveřejnili na sociálních sítích.

Jedna dvaadvacetiletá dívky, Beth Spiby, fotí polonahé fotografie, které publikuje na sociální síť. To je její práce, dokáže si tím vydělat až £120,000. Aby mohla peníze za publikované fotky inkasovat,potřebuje někoho, kdo ji nafotí. Slečna o fotografování požádala svoji matku. Její máma se jmenuje Jane a je jí 53 let,kdo ví, jestli by ji někdy napadlo, že bude svou dceru fotit ve vyzývavých pozách.

Beth pochází z Manchesteru. Začínala v době, kdy měla na svém profilu 1000 followerů, kteří každý měsíc platili £12 za to, že se mohou dívat na její polonahé fotky a videa. Aktuálně si svými „nudes“ vydělá £1,500 za jeden měsíc. Beth říká,že většinu svých vydělaných peněz utratí za nákupy.

Slečen jako je Beth je na Instagramu velmi mnoho –jsou to modelky nebo influencerky. Nicméně najdou se mezi nimi také ty, které za svou nahotu nic nedostávají a přesto polonahé fotografie na profily publikují.

Zdroj, foto: uniland.co.uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru