Tisková zpráva: Kdo chce soutěžit o 100 000 dolarů, musí do Polska

Polsko se zapojí do soutěže PayPal Battle Hack, ve které vývojáři z celého světa soupeří o hlavní cenu 100 000 dolarů.

 25. června 2014 – Po loňském úspěchu opět začíná soutěž PayPal Battle Hack, která před rokem přilákala přes 2000 vývojářů z celého světa. Pokud se akce chtějí zúčastnit i čeští vývojáři, mají první příležitost v polské Varšavě. Dalšími městy, kde se letos PayPal Battle Hack odehraje, je Tel Aviv, Miami, San Francisco, Toronto, Berlin, Chicago a Boston. A právě Battle Hack Varšava je první akcí společnosti PayPal zaměřenou na vývojáře, navíc Polsko bude tuto akci hostit poprvé a to v termínu 12.–13. července. Světové finále, ve kterém se utkají vítězové ze všech zemí, potom proběhne v kalifornském San José.

PayPal Battle Hack je jednou z největších světových vývojářských soutěží. Účastníci v ní mají za úkol vytvořit aplikaci, jež využívá rozhraní API systému PayPal, případně sady SDK Braintree a Venmo Mobile, a řeší některý místní problém. Nezřídka při tom přicházejí s velmi tvořivě a neotřele napsaným kódem. Soutěž Battle Hack není nijak tematicky omezena a účast je zcela zdarma.

Přihlásit se do soutěže nebo získat další informace lze na stránkách https://2014.battlehack.org/.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru