Kde vám půjčí na podnikání?

Máte v hlavě dobrý nápad, ale nedisponujete dostatečným obnosem peněz na jeho realizaci? Byla by škoda to kvůli tomu vzdát, když máte možnost si peníze půjčit. Ne každá společnost má pro podnikatele otevřenou náruč, ale najdou se výjimky.

Na bankovní společnosti raději předem zapomeňte. Budou po vás chtít podnikatelský plán a samy si zhodnotí, jakou máte šanci na úspěch. Jestli je svým nápadem dostatečně nenadchnete, máte smůlu. Pokud podnikáte už nějakou dobu, nejspíš budete muset také doložit výdělky firmy. Prostě se budou hrabat v číslech, aby zjistily, jaká je šance, že jim všechno bez problémů splatíte. Nedůvěra ostatních by vás však v podnikání neměla zastavit.

Jsou nebankovní půjčky bezpečné?

Většina lidí to nejdříve zkusí v bance, a když to nevyjde, stejně se zaměří na nebankovní společnost. Chcete-li ušetřit čas, zkuste rovnou nebankovní půjčku pro podnikatele. Není se čeho bát, pokud zvolíte poctivou firmu. Samozřejmě jsou na trhu i společnosti s lichvářskými praktikami, a tak vždy vybírejte jen takové, které mají pozitivní recenze. Všímejte si také jednání. Jestli vám bez problémů na vše odpoví a neskrývají žádné informace, nemusíte se bát podvodů.

11123538363_07bb05134a_z

Jaké výhody má nebankovní půjčka?

V nebankovním sektoru seženete krátkodobé úvěry, osobní i podnikatelské půjčky. Všechny mají obvykle pár věcí společných:

  • jsou vyřízené rychle, často dokonce online bez nutnosti osobní návštěvy,
  • nikdo po vás nechce potvrzení o příjmu či podnikatelský plán,
  • vyřízení je celkově jednodušší.

Peníze pro začínající i zkušenější podnikatele

Nebankovní úvěry pro podnikatele poskytuje firma Profi Credit. Na rozdíl od jiných společností pro ně nejsou důležité ani podnikatelské zkušenosti. Jestliže podnikáte aspoň půl roku, máte nárok až na 200 000 Kč do 24 hodin od schválení. Začátečníkům je určená osobní půjčka, jejíž výše je omezená na 166 000 Kč, jinak jsou ovšem podmínky hodně podobné. V každém případě dostanete bonus za poctivé splácení a vše si zařídíte pohodlně přes internet.

Závěr je tedy jasný. Máte-li nápad, neváhejte, půjčte si peníze a začněte s jeho realizací. Možná bude váš vynález nebo vaše služba jednoho dne pomáhat lidem po celé ČR, podobně jako jim pomáhají peníze od Profi Credit.

Ilustrační foto: Flickr – Tec Estromberg

Komentáře

Nahoru