Kde uspořádat velkou firemní akci?

Pokud chystáte něco velkolepého pro větší firmu, chce to zvolit správný areál, kde se o vás všechny patřičně postarají. Něco, kde to bude hezky vypadat, dostanete tam dobře najíst a budou mít dobré vybavení. V Praze takové místo existuje.

Na pořádání firemní akce Praha, oslavy narozenin ale i svatby se specializuje Hotel Čertousy. Tento rodinný hotel stojí v historickém areálu, který kdysi koupil už Karel IV. Tehdy zde bydleli žáci a mistři z Karlovy Univerzity, dnes se jedná o moderní areál, ve kterém je bezbariérová restaurace Praha 9, vinný sklípek, rybník, krásná zahrada s altánkem a velké parkoviště. Z centra Prahy to sem přitom trvá pouhých 20 minut autem nebo 30 minut MHD.

firma_sal

Firmy zde pořádají velké kongresy, školení, konference, semináře, srazy ale také teambuildingové akce. Kapacita hotelu je 28 pokojů, ve kterých se vyspí celkem 67 lidí, takže firemní akce se tu často konají celý víkend. Není divu – po přednášce si každý rád zajde do nedaleké motokárové haly nebo golfového rezortu. A večery se tráví pěkně ve vinném sklípku se sklenicí dobrého moku v ruce a s grilovaným masem.

Konferenční prostory Praha zahrnují velký konferenční/kongresový sál, menší školící salonky a malý Klub kavárna pro maximálně 30 lidí. Obchodní jednání občas probíhají i přímo ve vinném sklípku. V hotelu je možné si zapůjčit také značné množství techniky (dataprojektor a promítací plátno, ozvučení, mikrofon, TV, laserové ukazovátko atd.).

cat

Venkovský areál

Zákazníci se do hotelu často vrací – nejen na přespání ale také na různé oslavy. Hodně často se tu koná oslava narozenin Praha s bohatou hostinou a zábavným programem. Baví se vždy všichni, mívají tu úžasné programy pro děti.

Teď zrovna začíná období svateb a nejedna svatba v Praze se koná právě v Čertousech. Areál je opravdu kouzelný, skoro jako z pohádky. Novomanželé si řeknou své ano v romantickém altánku, povozí se na loďce po rybníku a svatební hostina Praha taky není vůbec k zahození. Jídlo tu mají výborné.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru