Dnes vyšlo 1 článků

Kde sledovat hokejové dění z Ruska?

Velká událost z Ruska se už blíží. Start je naplánovaný na 6. května a my hrajeme hned první den! Proto je třeba v květnu už vědět, kde shánět aktuální informace. Pokud hokej prožíváte tak jako my, určitě oceníte pár následujících doporučení, kde hledat info.

Je pravda, že informovanost loni byla velkolepější. Mistrovství v Česku mělo svou aplikaci, detailní informace jsme mohli hltat z Facebooku, Twitteru a dalších kanálů. Teď budeme muset z velké části věřit těm mezinárodním, v Česku se moc facebookových stránek, Twitteru účtů a webů MS v hokeji 2016 zcela nevěnuje. Možná je ještě brzo a postupně vyraší jako houby po dešti, ale v současnou dobu jsme vypátrali pouze jeden povedený web, kde se dá pohromadě najít všechno.

MS-v-hokeji.cz

Na tomto portálu se toho už teď dá najít dost. Je tam rozpis kompletních zápasů, objevují se tam články o aktuálním dění v souvislosti s MS a jsou tam i všeobecné informace. Věděli jste například, jakého bude mít letos Rusko maskota? Našim králíkům z klobouku nesahá ani po kolena!

maskot

Ruským maskotem je sibiřský husky Laika

@iihfhockey

Pokud chcete sledovat MS z Ruska na sociálních sítích, hledejte všude přímo International Ice Hockey Federation. Pod tímto nickem ji najdete na Instagramu, Twitteru i Facebooku. Pokud vám nevadí informace z MS hokej 2016 aktuálně v angličtině, je to správná cesta. Podobné české ekvivalenty jsme bohužel nenašli.

official

Informace najdete také na IIHF. Jenže v angličtině.

Nějaké informace možná najdete i na všeobecných sportovních webech, pokud však toužíte pouze po informacích z MS, nejdůležitější budou asi výše zmiňované sociální kanály a český web. Zatím tam můžete zkouknout program MS v hokeji 2016 a také tipy, kdo z našich hráčů má šanci se do Ruska podívat. Zatím to přesně nevíme, ale na ms-v-hokeji.cz podle nás předpokládají správná jména.

Šestého května už musíme být připraveni! Hrajeme v Moskvě v hale VTB Ice Palace, kam se na náš zápas s Ruskem přijde podívat přes 12 000 diváků. Držme klukům palce.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru