Dnes vyšlo 15 článků

Kde sledovat filmy online a ještě si přivydělat?

Filmy si dnes stahuje už málokdo. Připojení k internetu má doma každý, takže je pro nás výhodnější se na film podívat online, než si ho stáhnout, jednou zhlédnout a pak skladovat na disku, kde zbytečně zabírá místo. Ale kde se na filmy dívat, když je na internetu tolik služeb?

Sami byste možná dokázali jmenovat různé weby, na kterých se dají filmy online sledovat. My však máme tip na jeden, jehož politika je trochu příznivější pro uživatele. Jednak se ke všem filmům v luxusní kvalitě dostanete za velmi přijatelnou cenu, navíc si znalci filmového průmyslu mohou nějakou tu korunu přivydělat.

Velký výběr filmů ve velmi dobré kvalitě

Na Přehraj.to si může kdokoliv přijít a pustit jakýkoliv film, který tam najde. Výběr je požehnaný, jediné omezení spočívá v kvalitě – bez přihlášení se filmy spouští v horší kvalitě, na kterou se rozhodně dívat dá, ale to víte… Full HD to není.

Filmy v tak dobré kvalitě se většinou zdarma ke stažení sehnat nedají a i tady si potřebujete zakoupit PREMIUM účet. Cena je však velmi příznivá. PREMIUM se dá zaplatit na půl hodiny, tři měsíce nebo třeba rok. Velkou výhodou oproti konkurenčním službám je, že jakmile prémiový účet jednou máte, naprosto nic vás nelimituje. Pustíte si tolik filmů, kolik toužíte, budete je mít v HD nebo Full HD kvalitě a budete si je moct dokonce stáhnout.

Stahujte a uploadujte

Pokud máte sami k dispozici nějaké filmy, které v nabídce Přehraj.to chybí, máte šanci zapojit se do jejich partnerského programu a zaregistrovat se jako uploader. Za každý nahraný film pak získáte provize z jeho zhlédnutí a stažení. Výdělek záleží jen na vás. Lidé více sledují nové filmy v dobré kvalitě. Mezi nejoblíbenějšími jsou v současné době Hledá se Dory (2016), Warcraft První střet (2016), Marťan (2015), Revenant (2015) a další úspěšné filmové novinky. Mrkněte na ně i vy a podívejte se, jestli nebudete schopni databázi filmů na Přehraj.to rozšířit.

princip

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru