Dnes vyšlo 15 článků

Kde sídlí Seznam.cz? Podívejte se na kanceláře českého vyhledávače

Český vyhledávač Seznam.cz se pyšní rekordními hospodářskými výsledky. V loňském roce se tržby zvýšily o 7,5 % na 3,13 miliardy korun. Zisk před zdaněním překročil hranici miliardy, tedy 1,14 miliardy korun. Pakliže chcete zhlédnout, v jakém prostředí pracují zaměstnanci Seznamu, nyní máte šanci nahlédnout do moderních kanceláří.

4-seznam_web10

V roce 2012 se tuzemský vyhledávač přestěhoval do sedmipatrové budovy Palác Křižík 2 na Radlické ulici. Objekt je primárně určen technickým pracovníkům, vývojářům, školícím pracovníkům, marketingovým specialistům a vedení společnosti.

4-seznam_web5

„Při tomto stěhování společnosti Seznam.cz jsme dosáhli hned dvou našich historických nej: Stěhoval se největší počet zaměstnanců na nejkratší vzdálenost,“ řekl v roce 2012 technický ředitel Vlastimil Pečínka.

Moderní kanceláře Seznamu

4-seznam_web17

4-seznam_web16

4-seznam_web15

4-seznam_web14

4-seznam_web13

4-seznam_web12

4-seznam_web11

4-seznam_web9

4-seznam_web8

4-seznam_web7

4-seznam_web6

Zdroj / Foto: E15

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru