Kde se dají koupit skutečně hezké WordPress šablony

Kde se dají koupit skutečně hezké WordPress šablony

Jste-li skalním uživatelem redakčního systému WordPress, který je využíván i na našem magazínu, určitě jste někdy řešili problém s nedostatkem šablon pro Vaše použití. Na internetu existují desítky stránek nabízejících volně stažitelné šablony, ty se však mohou vyskytovat i na jiných webech, třeba i u vaší konkurence. Chcete-li tedy být originální a nemůžete si namalovat šablonu vlastní, máme pro Vás tip, kde skutečně profesionální šablony na WordPress nakupovat a jak neprohloupit.

Sehnat si vzhled na svůj WordPress je mockrát velký problém. Buďto Vám žádná šablona nevyhovuje nebo tu, která se Vám líbí, má již někdo jiný a Vy se nechcete, jak se říká, opičit. Co ale udělat v tom případě, že se nám nepovedlo najít šablonu zdarma a chceme být originální? Alespoň menší originálnost Vám mohou poskytnout placené šablony, kterých je také neskutečné množství. Už jen proto, že WordPress je nejpoužívanějším redakčním systémem a rozjet se na něm dá prakticky cokoliv, existuje široký sortiment nabízených šablon na internetu. Pár našich tipů si ukážeme v tomto článku.

WPnow.com

Jako první jsme vybrali stránku WPnow.com, která nabízí pár skutečně krásných šablon. Šablon snad nepřehlédnutelných a skutečně pestrých. Zakoupit se dají kolem 49 dollarů a doporučit Vám můžeme například šablony:

WooThemes.com

Dalším naším tipem je známá stránka WooThemes.com, která nabízí krom volně stažitelných a zdarma šablon i ty placené, které určitě stojí za nahlédnutí a případnou koupi. Nás zaujaly například tyto, které Vám i doporučujeme:

Podobných stránek je na internetu neskutečné množství a odkazovat Vás na všechny je naprosto zbytečné. Doporučit Vám můžeme například https://themeforest.net/, kde nabízí bezmála dva a půl tisíce šablon ke stažení. I Vy můžete do komentářů nějaké doporučit.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru