Kde hledají práci špičkoví IT odborníci?

Asi vás nepřekvapí, když vám prozradíme, že opravdu neprojíždí inzertní servery jako prace.cz nebo sprace.cz. Tam totiž špičkové firmy většinou neinzerují. Výdělečné firmy mají dost peněz na to, aby si zaplatily jiný způsob hledání kvalifikovaných a spolehlivých zaměstnanců.

Možná vás zarazilo už to, že by IT odborníci měli hledat práci. Opravdovým odborníkům přece chodí nabídky samy a navíc už mají dobře placenou práci odpovídající jejich schopnostem… To je sice možné, ale spousta z nich má jen tak rozhozené sítě, kdyby přišli na něco lepšího. Nic to nestojí, tak proč to nezkusit?

15522-profile400-black

Ten trik spočívá ve spolehnutí se na headhunting. Headhunteři totiž vyhledávají speciálně lidi na vrcholové pozice. Firmy jim dobře platí za to, že najdou opravdu špičkového zaměstnance. A tím můžete být právě vy.

V česku se na IT pozice specializuje headhunting Zeebra.cz. Pracovní místa tam objeví programátoři, webdesignéři, Linux administrátoři, databázoví specialisté a další IT odborníci. Pracovat můžete nejen v Česku, ale v zemích po celé Evropě, headhuntery ze Zeebry si najímají firmy z 16 zemí. Stačí se zaregistrovat a nechat si zasílat nabídky z vašeho oboru, abyste mohli zareagovat jako první.

Proč i špičkoví IT odborníci potřebují headhuntera

  • Headhuntery si najímají bohaté firmy. Není to levná záležitost, a tak si můžete být jisti, že tady budete dobře placení.
  • Když vás firmě doporučí headhunter, budou se na vás dívat jinak, než když k nim sami přijdete, že byste u nich chtěli pracovat.
  • Všechno probíhá diskrétně, nikdo se nemusí dozvědět, že se poohlížíte po nové práci.
  • Dostanete se také k firmám, které možná ani neznáte, protože působí v zahraničí.

Přidejte se i vy mezi 14 000 IT mozků, které jsou v databázi Zeebra a získejte místo v IBM, DHL, Socialbakers, GoodData nebo Monster.com.

Komentáře

Nahoru