Kazma boří internet. Zájem o jeho One man show je neskutečný

Seznam zaznamenal během středy nový rekord, přičemž zásluhu připisuje pořadu One man show. V jednu chvíli totiž jedno virální video, o kterém se v posledních dnech mluví, vytížilo z pětašedesáti procent servery internetového vyhledávač.

Pamatujete si na jednoho podivína z realitní show Prostřeno, který spával v rakvi a žil se slepicí? Objevil se na Primě před několika měsíci. Ale až nyní Kazma prozradil, jak to ve skutečnosti bylo, přičemž jeho další video ze série One man show mělo jen během středy téměř dva miliony zhlédnutí. Jedna jediná epizoda tak dokázala zatížit přes polovinu serverů Seznamu.

Z grafu je vidět, že po půlnoci výrazně vzrostl datový tok. Po zveřejnění videa byl obdobný i průběh středy. Internetový bavič Kazma tak trhnul rekord československého internetu, dokonce překonal i loňský kousek, kdy na mistrovství světa v hokeji jel v kufru auta, aby se při finále v Moskvě dostal do blízkosti prezidenta Putina.

Poslední díl, který rozpoutal obrovskou diskuzi, můžete zhlédnout zde.

kazma

Zdroj: Steram

Zdroj: Seznam Zprávy

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru