Každý den nahrál 1 sekundu videa. A vzpomínky z celého roku pak slepil dohromady

Americký novinář Daniel Victor se v loňském roce rozhodl, že každý den natočí video trvající pouze jednu sekundu. Nakonec videa slepil dohromady a získal jedno video dlouhé šest minut plné vzpomínek.

Rok 2015 byl pro Daniela Victora pestrý. Zúčastnil se mnoha významných událostí. Občas si potřeboval odpočinout, a tak nevylezl celý den ani z postele. A v některých dnech si užíval dobrodružství. Koncept ho nepřinutil zažívat více věcí za rok, spíše naopak. Začal si vážit svých vzpomínek mnohem více než doposud.

Namísto aby krátká videa sdílel na Instagramu, všechna si ukládal. Na Silvestra se na jedno video složené ze vzpomínek podíval a nemohl ten pocit, který zažit, porovnat s žádným jiným. Možná vás Daniel Victor inspiruje a i vy si letos budete každý den natáčet jednosekundová videa.

Zdroj / Foto: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru